فعالیت ۳۱ مرکز بهبودی اقامتی ترک اعتیاد در استان مرکزی کشف 9 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس مرکزی و تهران رشد 28 درصدی پرونده‌های ورودی به شوراهای حل اختلاف استان مرکزی پاسداری؛ یک فرهنگ، رسالت و تکلیف است/حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی؛ ماموریت اصلی سپاه لزوم وضع قوانین داخلی برای مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم نمودار حجم نقدینگی با شیب بسیار تندی رو به افزایش است/هدایت نقدینگی به بازارهای غیر مولد؛ رکود حاکم بر اقتصاد را دامن می‌زند ‍ حضور ورزشکاران استان مرکزی در اردوی تیم ملی کانوپولو استان مرکزی 135 هزار نفر جمعیت سالمند دارد از توهین به شعور 80 میلیون ایرانی تا سیاست تجارت در آفساید اصرار سانتوز روی کهنه سربازها/تعارف به کارلوس برای 2020/سرمربی ایران تهدید شد!
یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۹
کد خبر: 29260
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴

نوزدهمین جشن سینمای ایران برگزيدگان خود را شناخت/ شهاب حسينی و ليلا حاتمی؛ بهترين بازيگران

شهاب حسين‍ی و ليلا حاتمی از جمله برگزيدگان نوزدهمین جشن سینمای ایران بودند.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ برگزيدگان نوزدهمین جشن سینمای ایران در بخش‌های مختلف با رأی هيئت داوران به شرح زير معرفی شدند:

بهترین کارگردانی:

اصغر فرهادی برای فيلم فروشنده

 بهترین فیلمنامه :

اصغر فرهادی برای فيلم فروشنده

 بهترین فیلمبرداری :

فرشاد محمدی برای فيلم رگ خواب

بهترین تدوین :

هایده صفی یاری برای فيلم فروشنده

بهترین بازیگر نقش مکمل زن :

پانته‌آ پناهی‌ها برای فيلم لاک قرمز

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

فرید سجادی حسینی برای فيلم فروشنده

بهترین بازیگر نقش اول زن :

لیلا حاتمی برای فيلم رگ خواب

بهترین بازیگر نقش اول مرد :

شهاب حسینی برای فيلم فروشنده

 بهترین موسیقی :

کارن همایونفر برای فيلم  اروند

 بهترين طراحی صحنه :

کیوان مقدم برای فيلم فروشنده

 بهترين طراحی لباس :

عباس بلوندی برای فيلم یتیم خانه ایران

بهترين صدابرداری :

بابک اردلان برای فيلم رگ خواب

بهترين صداگذاری :

بهمن اردلان برای فيلم رگ خواب

 بهترين چهره پردازی :

عبدالله اسکندری ، مهرداد میرکیانی برای فيلم لانتوری

بهترين جلوه های ویژه میدانی :

ایمان کرمیان برای فيلم ویلایی ها

بهترين جلوه های بصری :

سینا قویدل برای فيلم رگ خواب

بهترین فیلم :

فروشنده به كارگردانی اصغر فرهادی

بهترین کارگردانی مستند:

مهدی قنواتی برای فيلم همجا

بهترین فیلم مستند :

زنانگی كاری از محسن استاد علی 

بهترین فیلم کوتاه :

حیوان  كاری از بهرام ارک و بهمن ارک

بهترين انيميشن:

فرنوش عابدی برای فیلم پیش خدمت

انتهای پيام/ش

captcha