فعالیت ۳۱ مرکز بهبودی اقامتی ترک اعتیاد در استان مرکزی کشف 9 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس مرکزی و تهران رشد 28 درصدی پرونده‌های ورودی به شوراهای حل اختلاف استان مرکزی پاسداری؛ یک فرهنگ، رسالت و تکلیف است/حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی؛ ماموریت اصلی سپاه لزوم وضع قوانین داخلی برای مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم نمودار حجم نقدینگی با شیب بسیار تندی رو به افزایش است/هدایت نقدینگی به بازارهای غیر مولد؛ رکود حاکم بر اقتصاد را دامن می‌زند ‍ حضور ورزشکاران استان مرکزی در اردوی تیم ملی کانوپولو استان مرکزی 135 هزار نفر جمعیت سالمند دارد از توهین به شعور 80 میلیون ایرانی تا سیاست تجارت در آفساید اصرار سانتوز روی کهنه سربازها/تعارف به کارلوس برای 2020/سرمربی ایران تهدید شد!
یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۱
کد خبر: 29255
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
مسئول زکات شهرستان شازند خبر داد

جمع‌آوری 250 میلیون تومان زکات در شهرستان شازند

مسئول زکات شهرستان شازند از جمع‌آوری250 میلیون تومان زکات در این شهرستان در شش ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام فراهانی مسئول زکات شهرستان شازند در گفتگو با خبرنگار شازند ما، اصل پرداخت زکات را جزو ضرورت‌های دین و یکی از نشانه‌های ایمان برشمرد و گفت: نماز و زكات، دارای نقشی مؤثر و ارتباطی محكم در شكل دادن به اجتماع پیشرفته اسلامی هستند، و بی توجهی به هر یك از آن ها، به ایمان و اعتقادات افراد و محتوای اسلامی جامعه و سیر تكاملی آن، آسیب جدی وارد می‌کند.

وی افزود: دومین کاروان زکات شهرستان شازند شامل یک دستگاه خاور و یک دستگاه وانت از بخش زالیان و 4 دستگاه نیسان از بخش سربند جمع آوری شده است.

مسئول زکات شهرستان شازند بیان کرد: این کاروان که جزو زکات واجب است، به میزان 17 تُن و به ارزش 200 میلیون ریال بوده که پس از جمع‌آوری، تحویل سیلوها و صرف امور محرومین خواهد شد.

فراهانی یادآور شد: در شش ماهه نخست امسال مبلغ 250 میلیون تومان زکات جمع‌وری شده که از این مبلغ میزان 100 میلیون تومان زکات محرومین بوده است.

انتهای پیام/م

captcha