ایران در قرارداد خرید هواپیما متضرر شد/بهانه‌جویی‌های آمریکا به خاطر ترس از پیشرفت جمهوری اسلامی حرکت در مسیر شهدا،ضامن بقای انقلاب اسلامی/کنگره امیران و سرداران دفاع مقدس استان مرکزی سال 97 برگزار می شود همایش تجلیل از دبیران یادواره های شهدای استان مرکزی از تحول در بازار مسکن تا نوای صلح در برابر فریاد جنگ استقلال در تعقیب کریستوف دام/منصوریان به تاریخ پیوست! طرح ضربتی وام ازدواج تمدید شد منتظریم ترامپ از مردم ایران عذرخواهی کند تلاش برای جدایی کردستان از عراق توطئه تقسیم آمریکا و اسرائیل است/هدف آمریکا و اسرائیل تبدیل کشورهای منطقه به دولت‌های کوچک است نشست سه جانبه وزرای خارجه ایران، ترکیه و عراق/رایزنی درباره مسائل منطقه و همه پرسی در اقلیم کردستان اگر دولت مشکل کارگران «آذرآب و هپکو» را حل نکند مجلس به وظیفه قانونی خود عمل می‌کند
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
کد خبر: 29252
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خبر داد

برگزاری جشن عاطفه ها در 48 پایگاه ثابت و سیار شهرستان خنداب

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب گفت: جشن عاطفه‌ها 23 و 24 شهریورماه در 48 پایگاه ثابت و سیار شهرستان خنداب برگزار می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ کریمی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، گفت: در آستانه بازگشایی مدارس، جشن عاطفه‌ها 23 و 24 شهریورماه و 19 مهر همزمان با سراسر کشور در 48 پایگاه ثابت و سیار شهرستان خنداب برگزار می‌شود.

گریمی اظهار کرد: جشن عاطفه ها یکی از طرح‌های 20 ساله کمیته امداد شهرستان خنداب است که به صورت ملی و با مشارکت بسیج دانش‌آموزی، آموزش و پرورش، مراکز نیکوکاری، فرمانداری، دفاتر ائمه جمعه و سپاه پاسداران برگزار می‌شود.

برگزاری جشن عاطفه ها در 48 پایگاه ثابت و سیار شهرستان خنداب

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب با اشاره به تعداد پایگاه‌های ثابت و سیار برپاکننده جشن عاطفه‌ها گفت: در شهرستان خنداب 33  پایگاه در مدارس شهری و روستایی، 1 مرکز نیکوکاری در شهر جاورسیان، 2 پایگاه ثابت در اناج و استوه با همکاری سپاه پاسداران، 2 پایگاه در خنداب و جاورسیان و 10 پایگاه سیار برپاکننده جشن عاطفه‌ها هستند.

حمایت کمیته امداد شهرستان خنداب از 341 دانش‌آموز

وی در ادامه افزود: در حال حاضر 341 دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد شهرستان خنداب هستند که از این تعداد 166 نفر جزو ایتام و 177 نفر از فرزندان محسنین هستند.

پیش‌بینی مشارکت 52 میلیون تومانی خیرین خندابی

کریمی متذکر شد: سال گذشته با همدلی مردم شهرستان خنداب و مشارکت خیرین 44 میلیون تومان برای کمک به دانش‌‌آموزان نیازمند جمع‌آوری شد، پیش‌بینی ما برای امسال مشارکت 52 میلیون تومانی خیرین است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب با اشاره به شیوه‌‌های مشارکت غیر‌حضوری خیرین، خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره کارت 6037701199500569 و شماره حساب حساب ۳۱۲۰۱۷۱۲۶ نزد بانک کشاورزی یا شماره پیامکی #08611*8877*به حساب کمیته امداد شهرستان خنداب واریز کنند.

انتهای پیام/ش

captcha