این نوشیدنی قاتل کلسیم است شاخص‌های فرهنگ‌ساز داستان حضرت آدم(ع)در تفسیر المیزان و اشعار مثنوی درمان طبیعی واریس چگونه است؟ عکس/ نمایی زیبا از کوه‌های برفی عکس/ خادمی امیر دریادار سیاری در حرم رضوی نشست مجلس و شورای نگهبان برای نهایی کردن مصادیق رجل سیاسی لزوم افزایش میزان دستمزد نسبت به نرخ تورم/مردم و کارگران قدرت خرید خوبی ندارند ماجرای دیدار با امام زمان(ع) و فرار شیعیان از ایشان جنگ فرقه‌ای؛ هدف دشمن برای ضربه زدن به نظام/امنیت ملی مهم ترین خط قرمز نظام است عکس/ زیباترین زنبور جهان
شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۳
کد خبر: 29247
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
شهردار آشتیان:

جایگاه CNG آشتیان پس از دوماه تعطیلی بازگشایی شد

شهردار آشتیان گفت: فعالیت جایگاه تک منظوره CNG شهرداری این شهر پس از تعطیلی دو ماهه مجدداً از سرگرفته شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سفیرآشتیان؛ جایگاه عرضه CNG شهرداری آشتیان بازگشایی شد.

این جایگاه تنها جایگاه CNG در شهرستان آشتیان بود و تعطیلی دو ماهه آن منجر به بروز مشکلات بسیاری برای رانندگان خودروهای دوگانه‌سوز، بخصوص وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی همچون تاکسی ها شده بود.

مجتبی ملکاء، شهردار آشتیان در گفتگو با خبرنگار سفیرآشتیان با اشاره به تعطیلی جایگاه عرضه CNG شهرداری آشتیان گفت: جایگاه CNG شهرداری آشتیان برای رفع نواقص و استاندار سازی این جایگاه بوده است.

وی افزود: از 2 سال گذشته از سوی سازمان استاندار سازی نسبت به استاندار سازی این جایگاه اخطار داده شده بود و در نهایت سازمان استاندار سازی به دلیل عدم انطباق این جایگاه با استاندارهای جایگاه های CNG به دادستانی شکایت کرد.

ملکاء اظهار کرد: از تیرماه امسال جایگاه عرضه CNG آشتیان برای رفع نواقص و استاندارسازی تعطیل شد و با تلاش مسئولین ایرادت این جایگاه برطرف شد و امروز این جایگاه با حضور مسئولین سازمان استاندار سازی پس از تست و تایید رفع نواقص بازگشایی شد.

شهردار آشتیان از همکاری مسئولین در بازگشایی جایگاه عرضه CNG شهرداری آشتیان تقدیر کرد.

انتهای پیام/ش

captcha