ایران در قرارداد خرید هواپیما متضرر شد/بهانه‌جویی‌های آمریکا به خاطر ترس از پیشرفت جمهوری اسلامی حرکت در مسیر شهدا،ضامن بقای انقلاب اسلامی/کنگره امیران و سرداران دفاع مقدس استان مرکزی سال 97 برگزار می شود همایش تجلیل از دبیران یادواره های شهدای استان مرکزی از تحول در بازار مسکن تا نوای صلح در برابر فریاد جنگ استقلال در تعقیب کریستوف دام/منصوریان به تاریخ پیوست! طرح ضربتی وام ازدواج تمدید شد منتظریم ترامپ از مردم ایران عذرخواهی کند تلاش برای جدایی کردستان از عراق توطئه تقسیم آمریکا و اسرائیل است/هدف آمریکا و اسرائیل تبدیل کشورهای منطقه به دولت‌های کوچک است نشست سه جانبه وزرای خارجه ایران، ترکیه و عراق/رایزنی درباره مسائل منطقه و همه پرسی در اقلیم کردستان اگر دولت مشکل کارگران «آذرآب و هپکو» را حل نکند مجلس به وظیفه قانونی خود عمل می‌کند
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
کد خبر: 29247
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
شهردار آشتیان:

جایگاه CNG آشتیان پس از دوماه تعطیلی بازگشایی شد

شهردار آشتیان گفت: فعالیت جایگاه تک منظوره CNG شهرداری این شهر پس از تعطیلی دو ماهه مجدداً از سرگرفته شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سفیرآشتیان؛ جایگاه عرضه CNG شهرداری آشتیان بازگشایی شد.

این جایگاه تنها جایگاه CNG در شهرستان آشتیان بود و تعطیلی دو ماهه آن منجر به بروز مشکلات بسیاری برای رانندگان خودروهای دوگانه‌سوز، بخصوص وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی همچون تاکسی ها شده بود.

مجتبی ملکاء، شهردار آشتیان در گفتگو با خبرنگار سفیرآشتیان با اشاره به تعطیلی جایگاه عرضه CNG شهرداری آشتیان گفت: جایگاه CNG شهرداری آشتیان برای رفع نواقص و استاندار سازی این جایگاه بوده است.

وی افزود: از 2 سال گذشته از سوی سازمان استاندار سازی نسبت به استاندار سازی این جایگاه اخطار داده شده بود و در نهایت سازمان استاندار سازی به دلیل عدم انطباق این جایگاه با استاندارهای جایگاه های CNG به دادستانی شکایت کرد.

ملکاء اظهار کرد: از تیرماه امسال جایگاه عرضه CNG آشتیان برای رفع نواقص و استاندارسازی تعطیل شد و با تلاش مسئولین ایرادت این جایگاه برطرف شد و امروز این جایگاه با حضور مسئولین سازمان استاندار سازی پس از تست و تایید رفع نواقص بازگشایی شد.

شهردار آشتیان از همکاری مسئولین در بازگشایی جایگاه عرضه CNG شهرداری آشتیان تقدیر کرد.

انتهای پیام/ش

captcha