مسابقات تنیس قهرمانی مناطق کشور در اراک به کار خود پایان داد دانش‌گرایی و مسئول سازی، لازمه تعالی ایمنی فرهنگ ترافیکی ایجاد 150 فرصت شغلی برای معتادان بهبودیافته در استان مرکزی/رشد 27 درصدی کشفیات موادمخدر پرداخت حقوق کارگران هپکو تا هفته آینده/تولید شرکت طی ماه‌های آینده رونق می‌گیرد اعضای هیات مدیره جدید هپکو معرفی شدند احداث اولین سرای گردشگری سالمندان استان مرکزی در «داودآباد» اراک فراهانی‌ها 170 میلیون ریال زکات پرداخت کردند از بازتاب صید اطلاعاتی «سیگو» تا طوفان نقدینگی سرگردان در بورس استرس در اسپانیا/در انتظار حماسه‌ای دیگر/ما بچه جنگیم! نمایندگان از پاسخ‌های آخوندی درباره افزایش بی‌رویه اجاره خانه‌ها قانع نشدند/ وزیر قولی برای تنظیم بازار مسکن نداد
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹
کد خبر: 29247
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
شهردار آشتیان:

جایگاه CNG آشتیان پس از دوماه تعطیلی بازگشایی شد

شهردار آشتیان گفت: فعالیت جایگاه تک منظوره CNG شهرداری این شهر پس از تعطیلی دو ماهه مجدداً از سرگرفته شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سفیرآشتیان؛ جایگاه عرضه CNG شهرداری آشتیان بازگشایی شد.

این جایگاه تنها جایگاه CNG در شهرستان آشتیان بود و تعطیلی دو ماهه آن منجر به بروز مشکلات بسیاری برای رانندگان خودروهای دوگانه‌سوز، بخصوص وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی همچون تاکسی ها شده بود.

مجتبی ملکاء، شهردار آشتیان در گفتگو با خبرنگار سفیرآشتیان با اشاره به تعطیلی جایگاه عرضه CNG شهرداری آشتیان گفت: جایگاه CNG شهرداری آشتیان برای رفع نواقص و استاندار سازی این جایگاه بوده است.

وی افزود: از 2 سال گذشته از سوی سازمان استاندار سازی نسبت به استاندار سازی این جایگاه اخطار داده شده بود و در نهایت سازمان استاندار سازی به دلیل عدم انطباق این جایگاه با استاندارهای جایگاه های CNG به دادستانی شکایت کرد.

ملکاء اظهار کرد: از تیرماه امسال جایگاه عرضه CNG آشتیان برای رفع نواقص و استاندارسازی تعطیل شد و با تلاش مسئولین ایرادت این جایگاه برطرف شد و امروز این جایگاه با حضور مسئولین سازمان استاندار سازی پس از تست و تایید رفع نواقص بازگشایی شد.

شهردار آشتیان از همکاری مسئولین در بازگشایی جایگاه عرضه CNG شهرداری آشتیان تقدیر کرد.

انتهای پیام/ش

captcha