این نوشیدنی قاتل کلسیم است شاخص‌های فرهنگ‌ساز داستان حضرت آدم(ع)در تفسیر المیزان و اشعار مثنوی درمان طبیعی واریس چگونه است؟ عکس/ نمایی زیبا از کوه‌های برفی عکس/ خادمی امیر دریادار سیاری در حرم رضوی نشست مجلس و شورای نگهبان برای نهایی کردن مصادیق رجل سیاسی لزوم افزایش میزان دستمزد نسبت به نرخ تورم/مردم و کارگران قدرت خرید خوبی ندارند ماجرای دیدار با امام زمان(ع) و فرار شیعیان از ایشان جنگ فرقه‌ای؛ هدف دشمن برای ضربه زدن به نظام/امنیت ملی مهم ترین خط قرمز نظام است عکس/ زیباترین زنبور جهان
شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۶
کد خبر: 29246
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
پایان امتحان سخت شورا

معاون فرماندار ساوه شهردار شد/پاکدستی و توانمندی؛ انتظار مردم از شهردار

شهردار ساوه پس از حواشی بسیار از سوی شورای شهر انتخاب شد اما باید دید شهردار جدید چگونه برنامه های خود را در شهر صنعتی ساوه اجرا خواهد کرد که حاصل آن ثبت خاطره مثبت از پاکدستی و خدمت گذاری در اذهان مردم باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نارخبر، شهرداری ساوه در یک سال گذشته با افشای فساد مالی و بازداشت چند مدیر ارشد و اعضای شورای شهر مواجه شد به همین خاطر انتخاب شهردار جدید همراه با بحث های زیادی در شهر و صحن شورا همراه بود.

گزینه های تصدی شهرداری ساوه، برنامه های خود را در صحن شورا ارائه کردند. ناگفته نماند که در روند این بررسی ها، لابی هایی در جریان بود تا فردی خاص را به سمت شهردار ساوه منصوب کند که یکی از موارد آن، جلسه های خصوصی یکی از کاندیداها با اعضای شورای شهر در یکی از رستوران های ساوه و سایر مکان ها بود که با افشاگری امام جمعه ساوه ناکام ماند که این امر موجب شد تا پس از آن اعضای شورا تمایلی به وی نشان ندهند.

در حالی که یکی از اعضای شورای شهر پیش از این به خبرنگار نارخبر طی مصاحبه ای، زمان اعلام نتیجه بررسی شورا و انتخاب شهردار ساوه را دوشنبه 20 شهریور اعلام کرده بود، اما به دلیل شرایط به وجود آمده، اعضای شورا یک شب فرصت بیشتر برای تفکر و بررسی در نظر گرفتند.

در نهایت در جلسه ای که پس از نماز عشاء در صحن شورا برگزار شد «سید مهدی حسینی» که در حال حاضر معاون برنامه‌ریزی امور عمرانی فرمانداری ساوه است با شش رای از 9 رای به عنوان شهردار انتخاب شد.

وی که در کمتر از دو سال گذشته از شهرداری ساوه به فرمانداری منتقل شده بود قبلا سابقه معاون شهرسازی شهرداری ساوه و معاون عمرانی شهرداری ساوه را در کارنامه خود دارد.

حسینی شهردار ساوه

سعید کریمی رئیس شورای اسلامی شهر ساوه در این خصوص گفت: سوابق کاری و توانمندی های مدیریتی از ملاک های انتخاب اعضای شورا  در خصوص انتخاب شهردار ساوه بود.

وی افزود: همه گزینه های تصدی شورای شهر برنامه ها و پیشنهادات خود را در صحن شورا بیان کردند که اعضای شورا، آقای حسینی را که سابقه شهرداری و امور عمرانی شهرستان ساوه را دارد، گزینه مطلوب تری دانستند.

کریمی در خصوص روند صدور حکم شهردار بیان کرد: با توجه به جمعیت بالای 200 هزار نفر شهر ساوه، حکم انتصاب شهردار ساوه از سوی وزیر کشور صادر می‌شود.

حال باید دید شهردار جدید چگونه برنامه های خود را در شهر صنعتی ساوه اجرا خواهد کرد که حاصل آن ثبت خاطره مثبت از پاکدستی و خدمت گذاری در اذهان مردم این شهر باشد.

انتهای پیام/ک

captcha