فعالیت ۳۱ مرکز بهبودی اقامتی ترک اعتیاد در استان مرکزی کشف 9 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس مرکزی و تهران رشد 28 درصدی پرونده‌های ورودی به شوراهای حل اختلاف استان مرکزی پاسداری؛ یک فرهنگ، رسالت و تکلیف است/حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی؛ ماموریت اصلی سپاه لزوم وضع قوانین داخلی برای مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم نمودار حجم نقدینگی با شیب بسیار تندی رو به افزایش است/هدایت نقدینگی به بازارهای غیر مولد؛ رکود حاکم بر اقتصاد را دامن می‌زند ‍ حضور ورزشکاران استان مرکزی در اردوی تیم ملی کانوپولو استان مرکزی 135 هزار نفر جمعیت سالمند دارد از توهین به شعور 80 میلیون ایرانی تا سیاست تجارت در آفساید اصرار سانتوز روی کهنه سربازها/تعارف به کارلوس برای 2020/سرمربی ایران تهدید شد!
یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۸
کد خبر: 29245
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶

100 حافظ قرآن کریم در دلیجان تجلیل می شوند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان گفت: در مراسمی از 100 حافظ قرآن کریم در شهرستان دلیجان تجلیل می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ حمید صادقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان گفت: مراسم تجلیل از حافظان قرآن کریم شهرستان دلیجان عصر روز چهارشنبه 22 شهریورماه در سالن سوم خرداد برگزار می شود.

صادقی اظهار کرد: این مراسم با حضور مهدی معتمدی حافظ کل قرآن و نهج البلاغه و مسئولین استانی و شهرستان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این مراسم از 100 حافظ قرآن کریم که در کلاسهای قرآن شرکت و در آزمونهای سراسری وزارت ارشاد نمره قبولی گرفته اند تجلیل می شوند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان با اشاره به اینکه شرکت کنندگان، حافظان از یک جزء تا حافظ کل قرآن هستند افزود: اکثر افرادی که تجلیل می شوند از بانوان هستند.

صادقی با تاکید به تبلیغات گسترده غرب و وجود امکانات حضور نوجوانان در فضای مجازی خاطرنشان کرد: باید با برنامه ریزی، نقش قرآن را در آموزه های خانواده ها و بخصوص نسل نوجوان و جوان پررنگ تر کنیم تا توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.

انتهای پیام/ش

captcha