فعالیت ۳۱ مرکز بهبودی اقامتی ترک اعتیاد در استان مرکزی کشف 9 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس مرکزی و تهران رشد 28 درصدی پرونده‌های ورودی به شوراهای حل اختلاف استان مرکزی پاسداری؛ یک فرهنگ، رسالت و تکلیف است/حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی؛ ماموریت اصلی سپاه لزوم وضع قوانین داخلی برای مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم نمودار حجم نقدینگی با شیب بسیار تندی رو به افزایش است/هدایت نقدینگی به بازارهای غیر مولد؛ رکود حاکم بر اقتصاد را دامن می‌زند ‍ حضور ورزشکاران استان مرکزی در اردوی تیم ملی کانوپولو استان مرکزی 135 هزار نفر جمعیت سالمند دارد از توهین به شعور 80 میلیون ایرانی تا سیاست تجارت در آفساید اصرار سانتوز روی کهنه سربازها/تعارف به کارلوس برای 2020/سرمربی ایران تهدید شد!
یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰
کد خبر: 29203
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خبر داد

استان مرکزی پیشگام اجرای طرح «امدادیاران خبرنگار»در کشور/سرانه پرداختی صدقات در استان ماهانه 400 تومان است

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی گفت: به منظور مشارکت خبرنگاران برای کمک به نیازمندان، کمیته امداد استان در نظر دارد با تاسیس مرکز نیکوکاری خبرنگاران برای نخستین بار پیشگام اجرای طرح«امدادیاران خبرنگار» در سطح کشور باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ رمضانعلی جلالی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد صبح امروز در نشست جشن عاطفه‌ها که در سالن جلسات کمیته امداد برگزار شد با اشاره به میزان مشارکت‌های مردمی برای کمک به مددجویان کمیته امداد گفت: در استان مرکزی 142 هزار و  781 نفر مشترکین صندوق‌های صدقات هستند، میزان سرانه پرداختی صدقات در استان مرکزی نیز برای هر نفر شامل 400 تومان است.

مشارکت 356 میلیون تومانی مردم استان مرکزی در عید قربان

جلالی اظهار کرد: مشارکت‌های مردمی در عید قربان نزدیک به 356 میلیون تومان بوده است که در قالب نذر، اطعام و کالا در اختیار  نیازمندان قرار گرفت.

وی افزود: تا کنون 290 میلیون تومان نیز از محل مشارکت‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری شده است.

برای نخستین بار در کشور طرح امدادیاران خبرنگار استان مرکزی اجرا می شود

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با اشاره به طرح امداد یاران خبرنگار گفت: این طرح به منظور مشارکت خبرنگاران برای کمک به نیازمندان است، کمیته امداد استان مرکزی در نظر دارد با تاسیس مرکز نیکوکاری خبرنگاران برای نخستین بار پیشگام اجرای این طرح در سطح کشور باشد.

وی در ادامه گفت: خبرنگاران می‌توانند اشخاصی را از بین اعضا به عنوان هیئت عامل انتخاب کرده و کمیته امداد نیز مبلغی را برای اجاره مکان و پرداخت هزینه‌های اجرایی در راستای انجام طرح در اختیار آنها قرار دهد.

روش های نوین پرداخت کمک های مردمی

جلالی با اشاره به روش‌های نوین برای کمک‌های مردمی، بیان کرد: خیرین می‌توانند با استفاده از روش اپلیکیشن سکه، سایت کمیته امداد، دستگاه‌های خودپرداز و یا شماره‌گیری کد #1*8877* کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در پایان خاطرنشان کرد: پایگاه‌های جشن عاطفه های کمیته امداد پنجشنبه 23 و جمعه 24 شهریور ماه در مصلی‌های برگزاری نماز جمعه و 19 مهر ماه در مدارس سراسر کشور  آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی هستند.

انتهای پیام/ش

captcha