ایران در قرارداد خرید هواپیما متضرر شد/بهانه‌جویی‌های آمریکا به خاطر ترس از پیشرفت جمهوری اسلامی حرکت در مسیر شهدا،ضامن بقای انقلاب اسلامی/کنگره امیران و سرداران دفاع مقدس استان مرکزی سال 97 برگزار می شود همایش تجلیل از دبیران یادواره های شهدای استان مرکزی از تحول در بازار مسکن تا نوای صلح در برابر فریاد جنگ استقلال در تعقیب کریستوف دام/منصوریان به تاریخ پیوست! طرح ضربتی وام ازدواج تمدید شد منتظریم ترامپ از مردم ایران عذرخواهی کند تلاش برای جدایی کردستان از عراق توطئه تقسیم آمریکا و اسرائیل است/هدف آمریکا و اسرائیل تبدیل کشورهای منطقه به دولت‌های کوچک است نشست سه جانبه وزرای خارجه ایران، ترکیه و عراق/رایزنی درباره مسائل منطقه و همه پرسی در اقلیم کردستان اگر دولت مشکل کارگران «آذرآب و هپکو» را حل نکند مجلس به وظیفه قانونی خود عمل می‌کند
پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴
کد خبر: 29203
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خبر داد

استان مرکزی پیشگام اجرای طرح «امدادیاران خبرنگار»در کشور/سرانه پرداختی صدقات در استان ماهانه 400 تومان است

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی گفت: به منظور مشارکت خبرنگاران برای کمک به نیازمندان، کمیته امداد استان در نظر دارد با تاسیس مرکز نیکوکاری خبرنگاران برای نخستین بار پیشگام اجرای طرح«امدادیاران خبرنگار» در سطح کشور باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ رمضانعلی جلالی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد صبح امروز در نشست جشن عاطفه‌ها که در سالن جلسات کمیته امداد برگزار شد با اشاره به میزان مشارکت‌های مردمی برای کمک به مددجویان کمیته امداد گفت: در استان مرکزی 142 هزار و  781 نفر مشترکین صندوق‌های صدقات هستند، میزان سرانه پرداختی صدقات در استان مرکزی نیز برای هر نفر شامل 400 تومان است.

مشارکت 356 میلیون تومانی مردم استان مرکزی در عید قربان

جلالی اظهار کرد: مشارکت‌های مردمی در عید قربان نزدیک به 356 میلیون تومان بوده است که در قالب نذر، اطعام و کالا در اختیار  نیازمندان قرار گرفت.

وی افزود: تا کنون 290 میلیون تومان نیز از محل مشارکت‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری شده است.

برای نخستین بار در کشور طرح امدادیاران خبرنگار استان مرکزی اجرا می شود

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با اشاره به طرح امداد یاران خبرنگار گفت: این طرح به منظور مشارکت خبرنگاران برای کمک به نیازمندان است، کمیته امداد استان مرکزی در نظر دارد با تاسیس مرکز نیکوکاری خبرنگاران برای نخستین بار پیشگام اجرای این طرح در سطح کشور باشد.

وی در ادامه گفت: خبرنگاران می‌توانند اشخاصی را از بین اعضا به عنوان هیئت عامل انتخاب کرده و کمیته امداد نیز مبلغی را برای اجاره مکان و پرداخت هزینه‌های اجرایی در راستای انجام طرح در اختیار آنها قرار دهد.

روش های نوین پرداخت کمک های مردمی

جلالی با اشاره به روش‌های نوین برای کمک‌های مردمی، بیان کرد: خیرین می‌توانند با استفاده از روش اپلیکیشن سکه، سایت کمیته امداد، دستگاه‌های خودپرداز و یا شماره‌گیری کد #1*8877* کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در پایان خاطرنشان کرد: پایگاه‌های جشن عاطفه های کمیته امداد پنجشنبه 23 و جمعه 24 شهریور ماه در مصلی‌های برگزاری نماز جمعه و 19 مهر ماه در مدارس سراسر کشور  آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی هستند.

انتهای پیام/ش

captcha