منویات مقام معظم رهبری هدایتگر جامعه است/لزوم فعال شدن قرارگاه‌های فرهنگی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی سکوت کشورهای غربی و عربی در ماجرای شکست داعش/استکبار جهانی سیلی محکمی خورده است دشمن با ترویج سبک زندگی غربی، به دنبال استحاله درونی نظام است اختصاص 12 هزارمیلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی برای روستائیان و عشایر نخستین جشنواره کارآفرینی و اشتغال روستایی در خمین افتتاح شد+ عکس برگزاری هفتمین دوره جشنواره درون‌دانشگاهی «حرکت» در دانشگاه اراک+تصاویر دستمال مخدر؛ هزار تومان + عکس مقوله کتاب و کتابخوانی در کشور مغفول مانده است/کتابداران خادمان فرهنگی جامعه هستند بلاتکلیفی مصلای فراهان 7 ساله شد+عکس لزوم بهره‌گیری از بازار کشورهای CIS برای توسعه صادرات کشور/ظرفیت‌های صادراتی استان مرکزی مغفول مانده است
چهارشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۸
کد خبر: 29203
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خبر داد

استان مرکزی پیشگام اجرای طرح «امدادیاران خبرنگار»در کشور/سرانه پرداختی صدقات در استان ماهانه 400 تومان است

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی گفت: به منظور مشارکت خبرنگاران برای کمک به نیازمندان، کمیته امداد استان در نظر دارد با تاسیس مرکز نیکوکاری خبرنگاران برای نخستین بار پیشگام اجرای طرح«امدادیاران خبرنگار» در سطح کشور باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ رمضانعلی جلالی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد صبح امروز در نشست جشن عاطفه‌ها که در سالن جلسات کمیته امداد برگزار شد با اشاره به میزان مشارکت‌های مردمی برای کمک به مددجویان کمیته امداد گفت: در استان مرکزی 142 هزار و  781 نفر مشترکین صندوق‌های صدقات هستند، میزان سرانه پرداختی صدقات در استان مرکزی نیز برای هر نفر شامل 400 تومان است.

مشارکت 356 میلیون تومانی مردم استان مرکزی در عید قربان

جلالی اظهار کرد: مشارکت‌های مردمی در عید قربان نزدیک به 356 میلیون تومان بوده است که در قالب نذر، اطعام و کالا در اختیار  نیازمندان قرار گرفت.

وی افزود: تا کنون 290 میلیون تومان نیز از محل مشارکت‌های مردمی در جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری شده است.

برای نخستین بار در کشور طرح امدادیاران خبرنگار استان مرکزی اجرا می شود

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با اشاره به طرح امداد یاران خبرنگار گفت: این طرح به منظور مشارکت خبرنگاران برای کمک به نیازمندان است، کمیته امداد استان مرکزی در نظر دارد با تاسیس مرکز نیکوکاری خبرنگاران برای نخستین بار پیشگام اجرای این طرح در سطح کشور باشد.

وی در ادامه گفت: خبرنگاران می‌توانند اشخاصی را از بین اعضا به عنوان هیئت عامل انتخاب کرده و کمیته امداد نیز مبلغی را برای اجاره مکان و پرداخت هزینه‌های اجرایی در راستای انجام طرح در اختیار آنها قرار دهد.

روش های نوین پرداخت کمک های مردمی

جلالی با اشاره به روش‌های نوین برای کمک‌های مردمی، بیان کرد: خیرین می‌توانند با استفاده از روش اپلیکیشن سکه، سایت کمیته امداد، دستگاه‌های خودپرداز و یا شماره‌گیری کد #1*8877* کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در پایان خاطرنشان کرد: پایگاه‌های جشن عاطفه های کمیته امداد پنجشنبه 23 و جمعه 24 شهریور ماه در مصلی‌های برگزاری نماز جمعه و 19 مهر ماه در مدارس سراسر کشور  آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی هستند.

انتهای پیام/ش

captcha