فعالیت ۳۱ مرکز بهبودی اقامتی ترک اعتیاد در استان مرکزی کشف 9 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس مرکزی و تهران رشد 28 درصدی پرونده‌های ورودی به شوراهای حل اختلاف استان مرکزی پاسداری؛ یک فرهنگ، رسالت و تکلیف است/حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی؛ ماموریت اصلی سپاه لزوم وضع قوانین داخلی برای مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم نمودار حجم نقدینگی با شیب بسیار تندی رو به افزایش است/هدایت نقدینگی به بازارهای غیر مولد؛ رکود حاکم بر اقتصاد را دامن می‌زند ‍ حضور ورزشکاران استان مرکزی در اردوی تیم ملی کانوپولو استان مرکزی 135 هزار نفر جمعیت سالمند دارد از توهین به شعور 80 میلیون ایرانی تا سیاست تجارت در آفساید اصرار سانتوز روی کهنه سربازها/تعارف به کارلوس برای 2020/سرمربی ایران تهدید شد!
یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۲
کد خبر: 28950
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساوه:

تصادف مرگبار در محور ساوه-همدان 5 کشته بر جای گذاشت

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساوه گفت: در تصادفی که صبح امروز در محور قدیم ساوه - همدان رخ داد تمام 5 سرنشین خودروی پژو ۲۰۶ صندوق دار در صحنه جان باختند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  نارخبر، نصرت‌الله احمدی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساوه گفت: در تصادفی که صبح امروز در محور قدیم ساوه - همدان رخ داد تمام پنج سرنشین خودروی پژو ۲۰۶ صندوق‌دار در صحنه جان باختند.

وی افزود: ساعت حدود چهار و 30 دقیقه بامداد امروز(پنجشنبه) تصادف یک دستگاه کامیونت ایسوزو با پژو ۲۰۶ صندوق دار در محور ساوه به همدان بعد از سه راهی سد به مرکز امداد این سازمان اعلام شد.

احمدی بیان کرد: با وجود حضور به موقع نیروهای آتش نشانی، فوریت های پزشکی اورژانس و دیگر نیروهای امدادی در سر صحنه، بدلیل شدت تصادف شاهد فوت ۵ نفر از سرنشینان پژو از جمله ۲ مرد یک زن و دو کودک بودیم.

 وی با ابراز تاسف از فوت این تعداد از هموطنان در این تصادف، تذکر داد: از تمامی رانندگان و مسافران تقاضا داریم تا با رعایت نکات ایمنی و قوانین از بروز چنین حوادث تلخی جلوگیری کرده تا دیگر علاوه بر خسارات مادی شاهد جان باختن هموطنان و داغدار شدن چندین خانواده نباشیم.

به گفته شاهدان حاضر در صحنه، پلاک خودرو فوق که پنج فوتی داشت برای ساوه بوده است.

تصادف خونین پژو محور ساوه همدان

تصادف خونین پژو محور ساوه همدان

انتهای پیام/م

captcha