اقامت بیش از 42 هزار نفر شب در استان مرکزی/وجود 2 هزار جاذبه گردشگری در استان تضمین بازار مصرف، اساسی‌ترین مسئله برای رونق تولید/نقش چهار وزارت خانه در ایجاد پیش‌نیازهای رونق تولید/مشکل اصلی تولید اجراست نه قانون! امکانات بیشتری برای امداد به مناطق سیل‌زده گسیل شود آمریکا ۱۴ شخص و ۱۷ نهاد مرتبط با ایران را تحریم کرد همه وظیفه داریم به یاری سیل زدگان بشتابیم تهران برای لاکچری‌ها محموله کمک‌های امدادی استان مرکزی به مناطق سیل‌زده ارسال شد کشف 60 تن فویل قاچاق در دلیجان/ کاهش 35 درصد وقوع سرقت در شهرستان خمین 4 مرزبان آزاد شده از دست تروریستهای جیش الظلم به میهن بازگشتند آخرین قیمت تلفن همراه در بازار (بروزرسانی ۳ فروردین) +جدول
یکشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
کد خبر: 28599
تاریخ انتشار: ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲

واردات ۴۸۹ تن حشره‌کش در ۴ ماه+ جدول

در ۴ ماه اول امسال در ادامه موج واردات کالاهای غیرضروری و دارای مشابه تولید داخل، ۷۶٬۹۱۹٬۳۳۴٬۷۲۱ ریال انواع حشره‌کش وارد کشور شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از مشرق - بر اساس آمار گمرک، در این مدت ۴۸۹ تن انواع حشره‌کش به کشور وارد شده و بابت آن ۲۳۷ هزار دلار ارز از کشور خارج شده است.

این آمار نشان می‌دهد بازار حشره‌کش‌های وارداتی ایران در اختیار چینی‌ها قرار گرفته است به طوری که ۵۸ درصد حشره‌کش‌های وارداتی ایران از مبدأ چین صورت گرفته است.

چینی‌ها در این مدت ۲۷۰ تن حشره‌کش به ارزش ۲۳۵۱۳۶۳۲۹۳۴ ریال به ایران صادر کرده‌اند.

آمار بازار واردات حشره‌کش ایران نشان می‌دهد ترکیه ۱۰ درصد، آلمان ۸ درصد، هند ۸ درصد، مالزی ۶ درصد و کره جنوبی   ۵ درصد بازار واردات حشره‌کش ایران را در اختیار گرفته‌اند.

اتریش، اسپانیا، لبنان، سوئد، هلند، امارات و انگلستان، سایر صادرکنندگان حشره‌کش به ایران در ۴ ماه اول سال ۱۳۹۶ بوده‌اند.


انتهای پیام/ش

captcha