آمادگی ایران برای صادرات نظامی/سبد نیروهای مسلح برای تجارت جهانی ایران در تعمیر دکل‌های حفاری خودکفا شد آژانس اتمی نبود مواد هسته‌ای در سوله حادثه‌دیده سایت نطنز را تأیید کرد تمام رانت‌هایی که علیرضا زاکانی برای خانواده‌اش استفاده کرد! لباس کامپوزیت ایرانی برای راکت‌انداز مرگبار روسی/ دستیابی سپاه به تکنولوژی سلاحی که ارتش آمریکا به کمک اروپا تولید می‌کند +عکس فرمانده‌ای که در تاریخ گُم شد + تصاویر گویا مسجد او، جزئی از محیط خفقان‌زده پیش از انقلاب نبود! گلایه تولیدکنندگان از نرخ‌ دولت برای محصولات پتروتئینی و شیرخام عراق|پیامدهای اهانت رسانه سعودی به آیت الله سیستانی/ درخواست از الکاظمی و حلبوسی برای اتخاذ موضع رسمی ارتقای سرویس ADSL به VDSLهزینه ندارد/30درصد ترافیک روزانه اینترنت مخابرات داخلی است
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
کد خبر: 28532
تاریخ انتشار: ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳

نماهنگ/از منا آوای غم آید به گوش

نماهنگ «آوای منا» به مناسبت دومین سالگرد عروج مهاجران الی الله در روز عید قربان سال 94 منتشر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛نماهنگ «آوای منا» به مناسبت دومین سالگرد عروج مهاجران الی الله در روز عید قربان سال 94 منتشر شد.

تهیه کنندگی و کارگردانی این نماهنگ را محمدرضا حاج حسینی به عهده داشته،شاعر کار نیز منصور نظری است و علی اکبر دهقان آن را تنظیم کرده است.

2 مهرماه سال 94 و همزمان با عید سعید قربان بود که فاجعه دلخراش منا در سرزمین وحی رخ داد و هزاران نفر از حجاج کشورهای مختلف از جمله ۴۶۴ نفر از حاجیان ایرانی طی آن مظلومانه عروج کردند.

در ادامه می‌توانید نماهنگ «آوای منا» را مشاهده و در صورت تمایل آن را دانلود نمایید.

captcha