کشف محموله ميلياردی لوازم خرازي قاچاق در اراک دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه کشاورزی خنداب از دیروز تا امروز كشف 142 كيلوگرم ترياك در استان مركزي از اصرار بر لایحه ضدملی تا مجلس در آزمون مردمی ماندن صعود با دست‌های آقای کلین‌شیت/تعطیلات میریم دربی/دیوار ایران به چین رسید سروش از سایپا رفت/ سلیمانی مدیرعامل شد «پوری حسینی» ممنوع‌الخروج شد تجمع مردمی آزادی مرضیه هاشمی مقابل سفارت سوئد/تصاویر انهدام باند جعل اسناد و مدارک دولتی حاشیه‌های پیش از دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان + تصاویر
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
کد خبر: 28476
تاریخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
مدیر کمیته امداد شهرستان زرندیه خبر داد:

ایجاد 58 فرصت شغلی جدید برای مددجویان شهرستان زرندیه

مدیر کمیته امداد شهرستان زرندیه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 58 فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان زرندیه فراهم شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ غلامرضا حافظ‌ کمال، مدیرکمیته امداد شهرستان زرندیه در گفت‌وگو با خبرنگار گفت: مهم ترین ماموریت کمیته امداد ایجاد اشتغال و توانمندسازی خانواده‌هاست و باید در راستای دستیابی به این هدف زمینه‌ای فراهم شود تا افراد بدون نیاز به کمک و مستمری روی پای خود ایستاده و با ایجاد اشتغال زمینه خروج و کاهش افراد زیر پوشش فراهم شود.

ایجاد 58 فرصت شغلی جدید برای مددجویان شهرستان زرندیه

حافظ‌ کمال اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 58 فرصت شغلی با اعتبار بیش از 8 میلیارد ریال از منابع کمیته امداد و قرض الحسنه بانک‌ها برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان زرندیه ایجاد شده است.

مدیرکمیته امداد شهرستان زرندیه با اشاره به ایجاد اشتغال برای مددجویانی که قدرت ریسک اقتصادی ندارند، بیان کرد: به منظور ایجاد اشتغال برای این خانواده‌ها، تعاملی با کارفرمایان، مؤسسات، شرکت‌ها و صنایع انجام می‌شود، در صورت به‌کارگیری مددجویان در سال اول 100 درصد و در سال دوم ۵۰ درصد حق بیمه کار فرمایان توسط کمیته امداد پرداخت می‌شود.

اجرای 149  طرح اشتغال با پرداخت تسهیلات بانکی برای مددجویان

وی افزود: در سال گذشته بیش از 149 طرح اشتغال با پرداخت تسهیلات بانکی و امدادی برای مددجویان ایجاد و اجرایی شد.

حافظ‌ کمال تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون به توزیع عادلانه اعتبارات اشتغال در مناطق محروم و روستاهای کل شهرستان توجه ویژه شده و در جلسات متعدد با روسای بانک‌ها بستر لازم برای این همکاری به وجود آمده است.

مدیرکمیته امداد شهرستان زرندیه، خاطرنشان کرد: پرداخت تسهیلات خودکفایی، تهیه و واگذاری مواد اولیه و وسیله کار و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای مددجویان مستعد از محل اعتبارات صندوق اشتغال نیازمندان از دیگر فعالیت‌های کمیته امداد شهرستان زرندیه برای خودکفایی مددجویان است.

انتهای پیام/ش

captcha