127 بیمار کرونای در استان بستری هستند/کمبود ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده در سطح داروخانه‌های استان نداریم آمادگی ایران برای صادرات نظامی/سبد نیروهای مسلح برای تجارت جهانی ایران در تعمیر دکل‌های حفاری خودکفا شد آژانس اتمی نبود مواد هسته‌ای در سوله حادثه‌دیده سایت نطنز را تأیید کرد تمام رانت‌هایی که علیرضا زاکانی برای خانواده‌اش استفاده کرد! لباس کامپوزیت ایرانی برای راکت‌انداز مرگبار روسی/ دستیابی سپاه به تکنولوژی سلاحی که ارتش آمریکا به کمک اروپا تولید می‌کند +عکس فرمانده‌ای که در تاریخ گُم شد + تصاویر گویا مسجد او، جزئی از محیط خفقان‌زده پیش از انقلاب نبود! گلایه تولیدکنندگان از نرخ‌ دولت برای محصولات پتروتئینی و شیرخام عراق|پیامدهای اهانت رسانه سعودی به آیت الله سیستانی/ درخواست از الکاظمی و حلبوسی برای اتخاذ موضع رسمی
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
کد خبر: 28474
تاریخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
رئیس اداره ورزش و جوانان زرندیه بیان کرد؛

استفاده از ظرفیت ورزشکاران زرندیه برای ارتقای ورزش این شهرستان

رئیس اداره ورزش و جوانان زرندیه گفت: هیئت های ورزشی خشکرود به صورت افتخاری و متشکل از پیشکسوتان و ورزشکاران پرتلاش است که برای ارتقای ورزش این شهرستان تلاش می کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زرخبر؛ ساکی، رئیس اداره ورزش و جوانان زرندیه در جلسه معارفه اعضای شورای اسلامی با مربیان و مسئولین ورزشی زرندیه در دفتر شورای اسلامی خشکرود گفت: در سالهای گذشته شاهد موفقیت ورزش کشتی در خشکرود بودیم که موجب خرسندیست اما باتوجه به مطالعات انجام شده و وجود استعدادهای ویژه جوانان خشکرودی در زمینه سایر رشته های ورزشی لازم است به سایر رشته های ورزشی در این شهر نیز بها داده شود که امید است شاهد درخشش جوانان در این زمینه ها باشیم.

وی اظهار کرد: هدف ما ترویج فرهنگ ورزش و تندرستی به طور یکسان در همه نقاط شهرستان است. هیئت های ورزشی خشکرود به صورت افتخاری و متشکل از پیشکسوتان و ورزشکاران پرتلاش است که هدفی جز ارتقای سطح ورزش شهرستان ندارند.

رئیس اداره ورزش و جوانان زرندیه با اشاره به برگزاری همایش پیاده روی عمومی در خشکرود، گفت: علاوه بر همایش پیاده روی بصورت خانوادگی، برای دوچرخه سواری، دو میدانی و دیگر رشته ها نیز برنامه جامعی در نظر گرفته شده است که امیدواریم این برنامه ها با ایجاد حالت پویایی و سرزندگی، موجب ارتقای سطح ورزش و ایجاد علاقه و انگیزه شود.

ساکی توضیح داد: با توجه به جدید بودن شهر خشکرود میبایست ساز و کار مالی جهت حمایت از مربیان به نحوی باشد که بدلیل بعد مسافت و کمبود شاگرد در اوایل کار مربیان عزیز متضرر نشوند.

سیروس الله قدری، رئیس هیئت کاراته شهرستان نیز در خصوص مشکلات و موانع موجود بر سر راه ورزش شهر خشکرود گفت: خشکرود استعدادهای بالقوه فوق العاده ای در ورزش رزمی دارد و این امر بدلیل فعالیت فیزیکی اکثر این مردم در مزارع است که این امر موهبتی الهی به شمار می رود که امیدواریم به این ظرفیت ویژه توجه بیشتری شود.

رکوعی، عضو شورای اسلامی و مسئول ورزش کیک بوکسینگ و آمادگی جسمانی بانوان نیز در این باره گفت: به مربیان از طرف شورا و شهرداری امتیازاتی از طرف شورا و شهرداری به مربیان اعطا شود تا با توجه به نو بنیاد بودن ورزش خشکرود برای مربیان اشتیاق ایجاد شود.

captcha