تعهد 21 میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز استان مرکزی ساخت دستگاه بالابر ۳۳ متری شستشوی مقره های برق در اراک مسابقات تنیس قهرمانی مناطق کشور در اراک به کار خود پایان داد دانش‌گرایی و مسئول سازی، لازمه تعالی ایمنی فرهنگ ترافیکی ایجاد 150 فرصت شغلی برای معتادان بهبودیافته در استان مرکزی/رشد 27 درصدی کشفیات موادمخدر پرداخت حقوق کارگران هپکو تا هفته آینده/تولید شرکت طی ماه‌های آینده رونق می‌گیرد اعضای هیات مدیره جدید هپکو معرفی شدند احداث اولین سرای گردشگری سالمندان استان مرکزی در «داودآباد» اراک فراهانی‌ها 170 میلیون ریال زکات پرداخت کردند از بازتاب صید اطلاعاتی «سیگو» تا طوفان نقدینگی سرگردان در بورس
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۳
کد خبر: 28471
تاریخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
فردا؛

وزیر صنعت به استان مرکزی سفر می کند

رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان مرکزی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت به منظور بررسی مشکلات صنایع استان و افتتاح چند طرح تولیدی در سفر دو روزه به استان مرکزی سفر می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدرضا حاجی‌پور رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان مرکزی در گفتگو با اراک امروز؛ گفت :محمد شریعتمداری وزیر صنعت معدن و تجارت در اولین سفر استانی خود، سفری دو روزه را در روزهای هشتم و نهم شهریورماه به استان مرکزی خواهد داشت.

حاجی‌پور اظهار کرد: بهره‌برداری از چند طرح صنعتی و تولیدی در روز چهارشنبه هشتم شهریورماه در شهرستان‌های ساوه و زرندیه یکی از برنامه‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر به استان مرکزی است.

وی ادامه داد: حضور در گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهید، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و برگزاری جلسه ستاد اقتصادمقاومتی و پیگیری اجرایی شدن مصوبات اقتصاد مقاومتی در استان مرکزی از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده است.

استان مرکزی با استقرار ۲ هزار و ۸۰۰ واحد صنعتی کوچک و متوسط به عنوان قطب چهارم صنعت کشور و قطب دوم صنایع مادر تخصصی کشور معرفی شده است.

انتهای پیام/م

captcha