شفر هم در کمیته اخلاق/ایمن در سایه روشن سرخ/داستان دستان اشکان نگاهِ ساندیسیِ اصلاح‌طلبان به روحانی/ آقازاده چوپان، دامدار از آب درآمد! لیر ترکیه کمی از افت ارزش خود را جبران کرد خط حزب‌الله اصل جمله رهبر انقلاب را منتشر کرد بسته حمایتی اقشار ضعیف جامعه نهایی شده است / یارانه نقدی فردا واریز می‌شود اعضای شورای نگهبان با کلیت طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان موافقت کردند تیم والیبال جوانان ایران نایب قهرمان شد نامه ۱۷۰ نماینده به \"بطحایی\" درباره کنکور جلوگیری از ترخیص ۲۵۸ ردیف ثبت سفارش خودرو تشکیل ستاد مبارزه با احتکار در کشور
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۱
کد خبر: 28471
تاریخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
فردا؛

وزیر صنعت به استان مرکزی سفر می کند

رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان مرکزی گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت به منظور بررسی مشکلات صنایع استان و افتتاح چند طرح تولیدی در سفر دو روزه به استان مرکزی سفر می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدرضا حاجی‌پور رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان مرکزی در گفتگو با اراک امروز؛ گفت :محمد شریعتمداری وزیر صنعت معدن و تجارت در اولین سفر استانی خود، سفری دو روزه را در روزهای هشتم و نهم شهریورماه به استان مرکزی خواهد داشت.

حاجی‌پور اظهار کرد: بهره‌برداری از چند طرح صنعتی و تولیدی در روز چهارشنبه هشتم شهریورماه در شهرستان‌های ساوه و زرندیه یکی از برنامه‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر به استان مرکزی است.

وی ادامه داد: حضور در گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهید، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و برگزاری جلسه ستاد اقتصادمقاومتی و پیگیری اجرایی شدن مصوبات اقتصاد مقاومتی در استان مرکزی از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده است.

استان مرکزی با استقرار ۲ هزار و ۸۰۰ واحد صنعتی کوچک و متوسط به عنوان قطب چهارم صنعت کشور و قطب دوم صنایع مادر تخصصی کشور معرفی شده است.

انتهای پیام/م

captcha