نویسندگی در ایران شغل نیست و اصلی ترین علت آن کتاب‌نخوانی مردم است/ دستگاه‌های فرهنگی برنامه‌ای برای ترغیب مردم برای مطالعه ندارند روایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی خانواده ایرانی|اسلام درباره عدالت بین فرزندان چه نظری دارد؟/ حکم فرق گذاشتن والدین در کمک مالی بدون توجیه چیست؟ ترامپ: در مسیر شکست آشوبگران هستیم/ چین باید پاسخگو باشد گزارش | اختتامیه «قلم زرین» همزمان با روز قلم؛ اعلام برگزیدگان جایزه «قلم زرین» با تجلیل از جمال شورجه رمزگشایی از برنامه مهم سپاه و ارتش برای نقش‌آفرینی در اقیانوس هند/ سیادت در مدار ۱۰ درجه؛ رقابت پاکستان و هند یا جنگ آمریکا و چین!؟ +عکس گرانی گوشت قرمز دلالی یا قاچاق دام؟/سرانجام بازار مرغ چه می شود؟ مبارزه با فساد در کارنامه قاضی‌القضات‌ها/ آبادانی در ویرانه‌ درمان دیسک و سیاتیک با استفاده از غمز و دلک در حوزه طب سنتی این دختران را داداش ابراهیم چادری کرد
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
کد خبر: 28439
تاریخ انتشار: ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰

عکس‌نوشت/بدهی میلیاردی دولت به وزارت نیرو!

بر اساس دفاتر حسابرسی و سازمان حسابرسی کل کشور دولت 32 هزار میلیارد تومان بابت مابه‌التفاوت قیمت تمام‌شده و قیمت تکلیفی برق به وزارت نیرو بدهکار است.

به گزارش دیار آفتاب؛ معاون امور برق و انرژی وزارت نیرو به مطالبه‌ای که از دولت بابت مابه‌التفاوت قیمت‌ تمام‌شده و فروش تکلیفی برق به این وزارتخانه تحمیل شده است، گفت: بر اساس برنامه پنجم قرار بود دولت مابه‌التفاوت قیمت‌ تمام‌شده و فروش تکلیفی برق را به وزارت نیرو پرداخت کند، اما این‌گونه نشد، این موضوع در برنامه ششم نیز به آن اشاره و تأکید شده است، بنابراین بر اساس دفاتر حسابرسی و سازمان حسابرسی کل کشور دولت 32 هزار میلیارد تومان بابت مابه‌التفاوت قیمت تمام‌شده و قیمت تکلیفی برق به وزارت نیرو بدهکار است.

فلاحتیان در پاسخ به این سؤال که دولت این بدهی را به وزارت نیرو پرداخت نمی‌کند، گفت: در سال‌های اخیر با کاهش قیمت نفت توانایی دولت در تحمل هزینه‌ها کمتر شده است، بنابراین ما نیز در تلاش هستیم تا قیمت‌ تمام‌شده را کاهش دهیم تا بدین شکل کمک خوبی به دولت داشته باشیم.

captcha