بخشنامه جدید استخدام رسمی در دولت ابلاغ شد سیروس گرجستانی در سن 76 سالگی درگذشت حادثه در یکی از سوله های در حال احداث سایت هسته ای نطنز برخورد پراید با تریلی در اتوبان تهران – ساوه دو کشته بر جا گذاشت ساماندهی سهامداران آذرآب یکی از خواسته‌های کارگران است/ بانک کشاورزی مالک مطمئنی نیست صنعاء به شدت بمباران شد توصیه‌هایی برای استفاده از ماسک در گرمای تابستان میان وعده‌های خوشمزه‌ای که انرژی بدنتان را تامین می‌کنند آیین تعویض پرچم گنبد حرم مظهر امام رضا (ع) امشب برگزار می‌شود جنگنده آذرخش؛ استوانه صنعت هوایی ایران در اوج تحریم‌ها + تصاویر
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
کد خبر: 28016
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
به بهانه روز جهانی مسجد

سنگرها را پُر کنیم

امام خمینی (ره)بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مساجد را سنگرهای اسلام معرفی کردند و فرمودند:«سنگرها را باید پر کرد، این دژهای محکم را محکم نگاه دارید،این مساجد سنگرهای اسلام است.این سنگرها را برای اسلام حفظ کنید. »

به گزارش دیار آفتاب؛ امام خمینی فرمودند:«مساجد سنگر هستند، سنگرها را باید پر کرد، این دژهای محکم را محکم نگاه دارید،این مساجد سنگرهای اسلام است. محراب محل حرب است. این سنگرها را برای اسلام حفظ کنید. 

مسجد محلی است كه از آن باید امور اداره بشود، این مساجد بود كه این پیروزی را برای ملت ما درست كرد، این مراكز حساسی است كه ملت باید به آن توجه داشته باشند، این‌طور نباشد كه خیال كنیم حالا دیگر ما پیروز شدیم، دیگر مسجد می‌خواهیم چه كنیم؟ پیروزی ما برای اداره مسجد است.»

captcha