اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۶
کد خبر: 279
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۸
مدیر کمیته امداد امام خمینی خنداب:

جمع‌آوری۴۸۰ میلیون تومان زکات در شهرستان خنداب / احداث ۲ باب منزل مسکونی محرومین در خنداب از محل جمع‌آوری زکات

مدیر کمیته امداد امام خمینی خنداب گفت: دو باب منزل مسکونی مددجویی از محل جمع‌آوری زکات محرومین در روستاهای آقداش و مست‌سفلی احداث شد.
به گزارش دیار آفتاب به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، سعید کریمی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب گفت: در 9 ماهه سال جاری مبلغ 420 میلیون تومان زکات در سطح شهرستان جمع آوری شده که از این مبلغ 270 میلیون تومان زکات محرومین و 150 میلیون تومان زکات پروژه بوده است که در کمک جهیزیه، بهداشت و درمان، ساخت منزل مسکونی برای مددجویان هزینه شده است.

کریمی اظهار کرد: دو باب منزل مسکونی مددجویی از محل جمع‌آوری زکات در روستاهای آقداش و مست‌سفلی احداث شده، این ساختمان‌ها به متراژهای 70 و 80 متر‌مربع هستند که در مجموع 58 میلیون تومان برای احداث آنها هزینه شده است.

وی افزود: مبلغ 18 میلیون تومان زکات نیز به منظور کمک جهیزیه خانواده‌های نیازمند در سطح شهرستان جمع‌آوری و هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خنداب از همکاری و مساعدت خوب خیرین منطقه ای و فرامنطقه‌ای تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/ش
captcha
آخرین اخبار