اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۴۱
کد خبر: 278
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۹
چهار سوق همدلی خنداب بدون هماهنگی برگزار شد؛

ایجاد حساسیت در خنداب با یک جمله مجری شبکه آفتاب

سخنگوی شورای اسلامی شهر خنداب در خصوص اجرای برنامه چهارسوق همدلی با محوریت کارآفرینی در خنداب گفت: این برنامه بی کیفیت و برنامه ای نبود که شان مردم خنداب را نشان دهد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، علی اصغر یادگاری سخنگوی شورای اسلامی شهر خنداب در یکی از جلساتی که در این شهر برگزار شد از اجرای برنامه چهارسوق همدلی با محوریت کارآفرینی در خنداب راضی نبود و گفت: خطوط هایی که در این برنامه بایستی رعایت می شد را رعایت نکردند و شان شهر خنداب را زیر سوال بردند، این برنامه بی کیفیت و برنامه ای نبود که شان مردم خنداب را نشان دهد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر خنداب هدف برنامه چهار سوق همدلی را همدلی و هم زبانی عنوان کرد و گفت: پیام ما در چهار سوق همدلی این بود که هویت این شهر را نشان دهیم، این برنامه چیز دیکته شده‌ای بود که بر شهروندان تحمیل شد.
 
وی به گلایه شهروندان خندابی اشاره کرد و افزود: مردم در خیابان گلایه های خود را اعلام می کنند و از نمایش برنامه اظهار نارضایتی می کنند.

یادگاری به عدم هماهنگی مسئولین صدا و سیما در خصوص اجرای برنامه با فرمانداری و دفتر امام جمعه خنداب اشاره کرد و گفت: از مسئولین انتظار داشتیم با مسئولین شهرستان در خصوص اجرای برنامه کارآفرینی در خنداب مشورت می کردند.

درویشی سرپرست اداره تبلیغات شهرستان خنداب نیز گفت: افرادی که در برنامه دعوت شده بودند هیچ یک از آنها اهل خنداب نبودند.

درویشی اظهار کرد: متاسفانه یکی از مجریان خوب صدا و سیما در اجرای برنامه به دوقطبی بین خنداب و جاورسیان دامن زد و گفت: "ما دوقطبی خنداب و جاورسیان هم داریم!، حالا ببینیم شب‌های بعد جاورسیانی‌ها چه کار می کنند"، این درست نیست برای ارسال 2 یا 3 پیامک به برنامه این حرف را بزنیم، همین حرف مجری بحث تفرقه است.

وی افزود: افرادی که در این برنامه شرکت کرده بودند، خندابی نبودند، این عزیزان از روستاهای نصیرآباد و شهید و .. شرکت کرده بودند.

درویشی متذکر شد: در اجرای برنامه شهر جاورسیان، افرادی که از شهر جاورسیان آمده بودند مشاهده می شد، جمله مجری در آنها تاثیر گذاشته، لفظ دو قطبی بودن خنداب و جاورسیان درست نبود.

فرماندار شهرستان خنداب نیز از اجرای برنامه بی اطلاع بود و گفت: هیچ هماهنگی در خصوص اجرای این برنامه با فرمانداری انجام نشده است، به نظر من برنامه قبلی چهارسوق همدلی و همزبانی که با هماهنگی انجام شد خوب بود، این برنامه را در حدی بود که شنیدم.

وی از شوراهای خنداب خواست تا نکات برنامه را از جنبه دید مردمی به مدیر کل صدا و سیما استان منعکس کند.

فرماندار شهرستان خنداب گفت: چون برنامه را ندیدم اظهار نظر نمی کنم.

انتهای پیام/س
captcha
آخرین اخبار