بخشنامه جدید استخدام رسمی در دولت ابلاغ شد سیروس گرجستانی در سن 76 سالگی درگذشت حادثه در یکی از سوله های در حال احداث سایت هسته ای نطنز برخورد پراید با تریلی در اتوبان تهران – ساوه دو کشته بر جا گذاشت ساماندهی سهامداران آذرآب یکی از خواسته‌های کارگران است/ بانک کشاورزی مالک مطمئنی نیست صنعاء به شدت بمباران شد توصیه‌هایی برای استفاده از ماسک در گرمای تابستان میان وعده‌های خوشمزه‌ای که انرژی بدنتان را تامین می‌کنند آیین تعویض پرچم گنبد حرم مظهر امام رضا (ع) امشب برگزار می‌شود جنگنده آذرخش؛ استوانه صنعت هوایی ایران در اوج تحریم‌ها + تصاویر
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
کد خبر: 26918
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹

پوستر/فریب تلگرامی

علیرغم اینکه وزیر ارتباطات خبر از انتقال سرور تلگرام به ایران را می دهد، پاول دوروف اعلام کرده است که هیچ سرور تلگرامی در ایران فرستاده نخواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ علیرغم اینکه وزیر ارتباطات خبر از انتقال سرور تلگرام به ایران را می دهد، پاول دوروف اعلام کرده است که هیچ سرور تلگرامی در ایران فرستاده نخواهد شد.

تلگرام تاکید می کند که وارد هیچ توافق یا تفاهمی با دولت‌ها در خصوص انتقال اطلاعات خصوصی نشده‌ و CDNها بخشی از هیچ معامله‌ای نیستند. تلگرام هیچ‌گاه سرورهایش را به کشوری با سابقه سانسور اینترنتی انتقال نمی‌دهد!

captcha