روایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی خانواده ایرانی|اسلام درباره عدالت بین فرزندان چه نظری دارد؟/ حکم فرق گذاشتن والدین در کمک مالی بدون توجیه چیست؟ ترامپ: در مسیر شکست آشوبگران هستیم/ چین باید پاسخگو باشد گزارش | اختتامیه «قلم زرین» همزمان با روز قلم؛ اعلام برگزیدگان جایزه «قلم زرین» با تجلیل از جمال شورجه رمزگشایی از برنامه مهم سپاه و ارتش برای نقش‌آفرینی در اقیانوس هند/ سیادت در مدار ۱۰ درجه؛ رقابت پاکستان و هند یا جنگ آمریکا و چین!؟ +عکس گرانی گوشت قرمز دلالی یا قاچاق دام؟/سرانجام بازار مرغ چه می شود؟ مبارزه با فساد در کارنامه قاضی‌القضات‌ها/ آبادانی در ویرانه‌ درمان دیسک و سیاتیک با استفاده از غمز و دلک در حوزه طب سنتی این دختران را داداش ابراهیم چادری کرد افشاگری محسن هاشمی علیه یک طراحی خبیثانه
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
کد خبر: 26830
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
قرارگاه رسانه‌های انقلاب اسلامی استان مرکزی:

جوسازی‌های دیکته شده برای خلاصی برخی مدیران استان مرکزی از «پرونده بزرگ تخلفات انتخاباتی»/وقتی رسانه اصلاح‌طلب عقده‌گشایی می کند

قرارگاه رسانه‌های انقلاب اسلامی استان مرکزی با انتشار بیانیه‌ای تاکید کرد: همراهی جریان ضدانقلاب با رسانه اصلاح‌طلب استان مرکزی خط نفاق را نشان داد چراکه عقده‌گشایی رسانه اصلاح‌طلب برای خوش خدمتی به رسانه‌های ضدانقلاب بوده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به دنبال انتشار خبری از سوی یکی از رسانه‌های مربوط به رئیس سابق حزب منحله مشارکت که با حضور نیروهای این حزب منحله و نیز جریانات همسو اداره می‌شود با رویکرد هجمه و تخریب علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همسویی جریان ضدانقلاب با روی باز و در استقبال از مطلب این رسانه اصلاح‌طلب، قرارگاه رسانه‌های انقلاب اسلامی استان مرکزی بیانیه‌ای درباره این موضوع منتشر و چنین حرکت علیه ارکان نظام اسلامی را محکوم کرده است.

متن بیانیه قرارگاه رسانه‌های انقلاب اسلامی استان مرکزی در زیر می‌آید:

روز شنبه خبری به نقل یک چهره معروف سیاسی در یکی از مطبوعات استان منتشر شد که در آن با تحریف سخنان این شخصیت، سپاه پاسداران متهم و مورد هجمه قرار گرفته است.

حمله به سپاه و دروغ‌پردازی برخی رسانه‌های زنجیره‌ای موضوع جدیدی نیست، اما چرا در فضایی که دشمنان از هیچ تلاشی برای کوبیدن سپاه دریغ نمی‌کنند، تیتر اول یک نشریه استانی، مطلوب و محبوب رسانه‌های ضدانقلاب شده است؟

پوشیده نیست که آبشخور رسانه های ضدانقلاب کجاست و افسار در دست چه کسانی دارند ؟ بی بی سی را قرن‌هاست همه می‌شناسند، سایت و کانال ضد انقلاب آمدنیوز هم با حمایت مالی سرویس جاسوسی اسراییل و ترکیه و گرا دادن منافقین داخل سیستم، به عقده گشایی علیه اسلام و انقلاب به ویژه ولایت فقیه و نیروهای انقلابی می‌پردازد.

اساسا آمدنیوز شکل گرفته تا در تکمیل زنجیره رسانه‌های دشمن و شبکه نیروهای مسعود بهنود، اصل نظام اسلامی و استقلال ملت ایران را هدف قرار دهد.

استفاده از اخبار ریز و درشت و درست و نادرست تمام استان‌ها برای سامان دادن یک جریان جهت بمباران فکری و تخریب امید و اعتماد مردم، از سیاست‌های اساسی این رسانه است.

در حقیقت شبکه رسانه ای استکبار با بدنه حرفه ای و غیر حرفه ای آن از آمریکا و اسراییل شروع شده و امتداد آن در داخل به برخی رسانه‌ها و جریانات می‌رسد.

پیدا کردن این شبکه خائن و معرفی آن به مردم برای سپاه کار سختی نبوده و بخشی از آن در سه سال اخیر برای مردم برملا شد که البته با جوسازی برخی خواص و جریان‌های هوچی گر مواجه گردید.

از جوسازی‌ها هراسی نیست اما بهترین راه برای روشن شدن چهره این جریان تحقق همان قاعده و فرمولی است که قرآن کریم در آیه سی ام سوره محمد(ص) آورده است: «وَلَوْ نَشَاءُ لَأَرَیْنَاكَهُمْ فَلَعَرَفْتَهُم بِسِیمَاهُمْ ۚ وَلَتَعْرِفَنَّهُمْ فِی لَحْنِ الْقَوْلِ ۚ وَاللَّهُ یَعْلَمُ أَعْمَالَكُمْ»

دقت در شیوه سخن گفتن(لحن قول)، مقایسه سخنان، تیترها، خبرها، گزارش‌ها،  عکس‌ها و مقالات نشان می‌دهد که چه رسانه ای با چه رسانه‌ها و جریانات داخلی یا خارجی پیوند دارد.

عقده گشایی جدید این نشریه استانی و دوستش البته جای خوشحالی دارد چرا که روشن کننده چهره واقعی منفعت طلبان و “دشمن دوستان” بوده و زنجیره تشکیلاتی- رسانه ای این جریان را بر ملا می‌کند.

گاهی این گونه رفتارها برای یک رسانه از نظر کار حرفه ای در حکم قمار رسانه ای یا انتحار است و آنچه که از سوابق این نشریه استانی بر می‌آید نشان می‌دهد که تا احساس قدرت و اتکا به یک پشتوانه مالی سیاسی بزرگ نداشته باشد، چنین اقدام کودکانه ای نخواهد کرد، بنابراین ممکن است این گونه تحریف‌ها و هجمه‌ها،  جوسازی‌هایی دیکته شده برای رها شدن برخی مدیران استان از  “پرونده بزرگ تخلفات انتخاباتی” و نیز فرار از عملکرد ضعیف چهار ساله باشد.

در هر صورت آقایان مدیر متخلف، خود می‌دانند که همیشه با جوسازی رسانه‌ای و یا تکیه به برخی نمایندگان، نمی‌توان قانون را دور زد.

گردانندگان نشریه استانی و “پدر خوانده‌های خود تحمیل گرشان” هم خود به خوبی واقفند که دیگر دم خروس از زیر عبا بیرون زده است.

ای کاش نسبت به خیانت برخی رسانه‌های فرصت طلب، سرچشمه‌های تشکیلاتی و منابع مالی آنها اطلاع رسانی لازم انجام گیرد تا بیشتر مشخص شود دودی که به حلق مردم اراک می‌رود، سودش در جیب کدام رسانه و جریان است؟

انتهای پیام/ک

captcha