بازیگر کار نکند بهتر از این است که آبروی خودش را با کارهای ضعیف ببرد/ همه از بازیگر تا تماشاگر به سمت شبکه نمایش خانگی کشیده شده اند/ شبکه نمایش خانگی خطر بزرگی است کدام تجهیزات آمریکایی و اسرائیلی غنیمت‌گرفته شده توسط سپاه پاسداران رونمایی شدند؟ + تصاویر «اس ۳۰۰» را طوری ارتقا دادیم که روس‌ها باور نمی‌کردند/ ماجرای بازدید هیئت نظامی خارجی از ایران ثبت ۳ شکار پهپادی جدید در کارنامه سپاه/ پهپاد «انگلیسی» هم در کلکسیون سپاه است خواهان جنگ نیستیم/ حمله نظامی به ایران یعنی جنگی تمام‌عیار دلیل مشکلات کنونی هپکو چیست/ سازمان خصوصی‌سازی پاسخ می‌دهد مدافعان برزیلی جنگل ها قربانی جنگل زدایی شبکه های جنایتکار می شوند/ خشونت و ارعاب، تعهدات تغییرات آب و هوایی را به خطر می اندازد سردار حاجی‌زاده: جزء پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم عطوان: باج‌گیری از کشور‌های عربی، تنها مسئله بااهمیت برای ترامپ است/ رئیس‌جمهور آمریکا از ایران می‌ترسد بررسی روند تطهیر متهمان زن؛ از شهلا تا شبنم/ حجاب ریاکارانه از دادگاه‌ها می‌رود؟
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸
کد خبر: 26526
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
فرماندار شازند:

گندم کشاورزان نباید بی‌دلیل بازگشت داده شود/ کشاورزان نباید گرفتار دلالان شوند

فرماندار شازند تصریح کرد: اجازه خسارت دیدن کشاورز را نمی دهیم و کشاورز نباید درگیر واسطه ها و دلال ها شود؛ اگر افتی که به گندم زده می شود منطقی باشد، هیچ کشاورزی اعتراض نخواهد کرد اما اگر گندم برگشت داده شود مشکلاتی پیش خواهد آمد و با ورود دلال ها، کشاورز آسیب خواهد دید.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری شازند ما، جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان شازند با حضور میرزایی فرماندار شازند و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

غلامعباس میرزایی فرماندار شازند در این نشست گفت: در دو سال گذشته ذخیره‌گاهای خوبی در سطح شهرستان برای جمع آوری گندم ایجاد شده و کمک شایانی به حوزه ذخیره‌سازی داشته است.

وی در ادامه به اعتراضات کشاورزان درخصوص عدم خرید گندم افزود: گندم کشاورزان نباید برگشت بخورد و این موضوع باید ریشه‌ای حل شود.

فرماندار شازند تصریح کرد: اجازه خسارت دیدن کشاورز را نمی دهیم و کشاورز نباید درگیر واسطه ها و دلال ها شود؛ اگر اُفتی که به گندم زده می‌شود منطقی باشد، هیچ کشاورزی اعتراض نخواهد کرد اما اگر گندم برگشت داده شود مشکلاتی پیش خواهد آمد و با ورود دلال ها، کشاورز آسیب خواهد دید.

میرزایی یادآور شد: چگونه می شود که گندم کشاورز حالا به هر دلیلی، برگشت داده شده و تحویل گرفته نشود، اما همان گندم که توسط واسطه یا دلال خریداری شده، تحویل گرفته می شود؟!

وی در ادامه به موضوع نانوایی‌ها اشاره و تاکید کرد: نظارت بر نانوایی‌ها باید افزایش یابد چراکه در برخی نانوایی‌ها برخورد با مردم واقعا نامناسب است؛ از طرف دیگر برگزاری کلاس‌های آموزشی برای نانوایی‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

فرماندار شازند خاطرنشان کرد: افزایش سهمیه آرد شهرستان از ملزومات است چراکه جمعیت قالب شهرستان روستایی است و بیشتر از نان استفاده می شود.

گفتنی است تاکنون در استان مرکزی میزان 160 هزار تُن گندم خریداری شده و موجودی استان 400 هزار تُن گندم است که با این میزان، ذخیره 3 سال استان تامین است.

انتهای پیام/م

captcha