بازیگر کار نکند بهتر از این است که آبروی خودش را با کارهای ضعیف ببرد/ همه از بازیگر تا تماشاگر به سمت شبکه نمایش خانگی کشیده شده اند/ شبکه نمایش خانگی خطر بزرگی است کدام تجهیزات آمریکایی و اسرائیلی غنیمت‌گرفته شده توسط سپاه پاسداران رونمایی شدند؟ + تصاویر «اس ۳۰۰» را طوری ارتقا دادیم که روس‌ها باور نمی‌کردند/ ماجرای بازدید هیئت نظامی خارجی از ایران ثبت ۳ شکار پهپادی جدید در کارنامه سپاه/ پهپاد «انگلیسی» هم در کلکسیون سپاه است خواهان جنگ نیستیم/ حمله نظامی به ایران یعنی جنگی تمام‌عیار دلیل مشکلات کنونی هپکو چیست/ سازمان خصوصی‌سازی پاسخ می‌دهد مدافعان برزیلی جنگل ها قربانی جنگل زدایی شبکه های جنایتکار می شوند/ خشونت و ارعاب، تعهدات تغییرات آب و هوایی را به خطر می اندازد سردار حاجی‌زاده: جزء پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم عطوان: باج‌گیری از کشور‌های عربی، تنها مسئله بااهمیت برای ترامپ است/ رئیس‌جمهور آمریکا از ایران می‌ترسد بررسی روند تطهیر متهمان زن؛ از شهلا تا شبنم/ حجاب ریاکارانه از دادگاه‌ها می‌رود؟
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۴
کد خبر: 26230
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
مدیر جهاد کشاورزی فراهان؛

تکمیل ظرفیت ذخیره‌سازی گندم در سیلوی فرمهین

مدیرجهاد کشاورزی فراهان از افتتاح فاز اول دومین سیلوی فراهان در شهرک صنعتی شهر فرمهین خبر داد و گفت: ظرفیت ذخیره سازی سیلوی جاده "مجدآباد" فراهان تکمیل شده و 12.5 هزار تُن در این سیلو گندم ذخیره سازی شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرهادی، مدیرجهاد کشاورزی فراهان در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به افتتاح سیلو فراهان گفت: فاز اول دومین سیلوی فراهان در شهرک صنعتی شهر فرمهین در هفته آینده افتتاح می شود.

وی افزود: با توجه به تولید گندم در فراهان قطعاً لزوم ساخت سیلوهای ذخیره‌سازی گندم بیش از پیش مورد توجه است و در همین راستا سال گذشته پروژه ساخت و احداث اولین سیلوی گندم در فراهان کلید خورد و این سیلو در مدت 3 ماه به بهره برداری رسید.

فرهادی اظهار کرد: در ادامه روند ساخت سیلو در فراهان، فاز اول دومین سیلوی فراهان از چند روز گذشته برای رفاه حال کشاورزان در تحویل گندم به سیلو، به صورت موقت به بهره برداری رسیده است و مراسم افتتاحیه رسمی این سیلو در هفته آینده انجام می شود.

مدیر جهاد کشاورزی فراهان گفت: ظرفیت ذخیره سازی سیلوی جاده "مجدآباد" فراهان تکمیل شده است و 12.5 هزار تُن در این سیلو گندم ذخیره سازی شده است. فاز اول سیلو "بذر باران" شهرک صنعتی هم با ظرفیت ذخیره سازی 12.5 هراز تُن گندم آماده تحویل گندم کشاورزان است.

وی افزود: سیلوی گندم "بذر باران" و غلات ۳۰ هزار تُنی و بسته بندی حبوبات در ۱۳ هزار مترمربع با سرمایه گذاری ۱۲ میلیارد توسط بخش خصوصی در حال احداث است و در حال حاضر فاز اول این سیلو به بهره برداری رسیده است.

فرهادی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این واحدهای صنعتی برای ۴۰ نفر به صورت مستقیم و ۶۰ نفر دیگر به صورت غیرمستقیم فرصت شغلی فراهم می‌شود.

انتهای پیام/م

captcha