بازیگر کار نکند بهتر از این است که آبروی خودش را با کارهای ضعیف ببرد/ همه از بازیگر تا تماشاگر به سمت شبکه نمایش خانگی کشیده شده اند/ شبکه نمایش خانگی خطر بزرگی است کدام تجهیزات آمریکایی و اسرائیلی غنیمت‌گرفته شده توسط سپاه پاسداران رونمایی شدند؟ + تصاویر «اس ۳۰۰» را طوری ارتقا دادیم که روس‌ها باور نمی‌کردند/ ماجرای بازدید هیئت نظامی خارجی از ایران ثبت ۳ شکار پهپادی جدید در کارنامه سپاه/ پهپاد «انگلیسی» هم در کلکسیون سپاه است خواهان جنگ نیستیم/ حمله نظامی به ایران یعنی جنگی تمام‌عیار دلیل مشکلات کنونی هپکو چیست/ سازمان خصوصی‌سازی پاسخ می‌دهد مدافعان برزیلی جنگل ها قربانی جنگل زدایی شبکه های جنایتکار می شوند/ خشونت و ارعاب، تعهدات تغییرات آب و هوایی را به خطر می اندازد سردار حاجی‌زاده: جزء پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم عطوان: باج‌گیری از کشور‌های عربی، تنها مسئله بااهمیت برای ترامپ است/ رئیس‌جمهور آمریکا از ایران می‌ترسد بررسی روند تطهیر متهمان زن؛ از شهلا تا شبنم/ حجاب ریاکارانه از دادگاه‌ها می‌رود؟
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۲
کد خبر: 26228
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
سرپرست تعاونی روستایی تفرش:

خرید 200 تُن گندم تضمینی در تفرش/مطالبات کشاورزان هنوز واریز نشده است

سرپرست تعاونی روستایی تفرش گفت: تاکنون 200 تُن گندم از کشاورزان تفرشی خریداری شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ اعظم غفاری سرپرست تعاونی روستایی تفرش در گفتگو با ندای تفرش، با اشاره به خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در تفرش گفت: از ابتدای تیرماه خرید تضمینی گندم در اتحادیه تعاونی روستایی تفرش و مرکز خرید روستای شهراب به عنوان دو مرکز برای این امر در نظر گرفته شده است.

غفاری اظهار کرد: امسال، مراکز خرید گندم تضمینی، نمی توانند به صورت توافقی از کشاورزان گندم را خریداری کنند. در تفرش تنها مرکز خرید گندم در روستای فرک به صورت توافقی گندمها را خریداری می کند.

وی افزود: تاکنون 200 تُن گندم به صورت تضمینی که از این میزان، 110 تُن در مرکز خرید اتحادیه تعاونی روستایی تفرش و مابقی در مرکز خرید روستای شهراب خریداری شده و 50 تُن گندم به صورت توافقی خریداری شده است.

سرپرست تعاونی روستایی تفرش با اشاره به کاهش میزان تولید گندم امسال، بیان کرد: امسال به خاطر سرمازدگی سال گذشته و کمبود بارندگی در مقایسه با سال گذشته به ویژه در زمینه کاشت دیم 60 درصد کاهش تولید گندم در شهرستان داریم.

غفاری درخصوص واریز مطالبات کشاورزان تفرشی خاطرنشان کرد: تاکنون مطالبات امسال کشاورزان واریز نشده است. اسامی 48 نفر از کشاورزان به بانک کشاورزی در 10 تیرماه ارسال شده که هنوز وصول نشده است.

به گفته وی خرید تضمینی گندم با قیمت 1300 تومان در تفرش انجام می شود.

انتهای پیام/م

captcha