یک کشته در پی واژگونی خودروی پژو 405 در ساوه انسجام ، پاکدستی و استقلال نمایندگان عامل ایجاد مجلسی قوی است/بسیاری از نمایندگان مجلس دهم در پیگیری مطالبات مردمی کوتاهی می کردند دستگيري هکرهاي كاربري اینستاگرام در اراک/اعتراف به برداشت از 1800 حساب بانكي از طريق فيشينگ نتایج نهایی شمارش آرای حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان مسئولان آشتیان با خانواده شهید «رسول رضایی» دیدار کردند کاهش 30 درصدی قیمت آجیل و خشکبار در بازار/نمایشگاه بهاره در اراک برگزار نمی شود چرا اصولگرایان به سیاستمداران‌شان امیدوارند؟/ اصلاح‌طلبان با عملکرد ضعیف‌شان باعث شدند مردم بسیاری از صندوق رأی فاصله بگیرند مردم با مشارکت در انتخابات به رکن اصلی مردم‌سالاری اعتبار بخشیدند دلایل ناتوانی کشورها برای تولید واکسن کرونا/کووید19 آخرین تهدید جهانی حوزه سلامت نیست پنج فناوری‌ بهداشتی و درمانی برای مقابله با ویروس کرونا
دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
کد خبر: 26228
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
سرپرست تعاونی روستایی تفرش:

خرید 200 تُن گندم تضمینی در تفرش/مطالبات کشاورزان هنوز واریز نشده است

سرپرست تعاونی روستایی تفرش گفت: تاکنون 200 تُن گندم از کشاورزان تفرشی خریداری شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ اعظم غفاری سرپرست تعاونی روستایی تفرش در گفتگو با ندای تفرش، با اشاره به خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در تفرش گفت: از ابتدای تیرماه خرید تضمینی گندم در اتحادیه تعاونی روستایی تفرش و مرکز خرید روستای شهراب به عنوان دو مرکز برای این امر در نظر گرفته شده است.

غفاری اظهار کرد: امسال، مراکز خرید گندم تضمینی، نمی توانند به صورت توافقی از کشاورزان گندم را خریداری کنند. در تفرش تنها مرکز خرید گندم در روستای فرک به صورت توافقی گندمها را خریداری می کند.

وی افزود: تاکنون 200 تُن گندم به صورت تضمینی که از این میزان، 110 تُن در مرکز خرید اتحادیه تعاونی روستایی تفرش و مابقی در مرکز خرید روستای شهراب خریداری شده و 50 تُن گندم به صورت توافقی خریداری شده است.

سرپرست تعاونی روستایی تفرش با اشاره به کاهش میزان تولید گندم امسال، بیان کرد: امسال به خاطر سرمازدگی سال گذشته و کمبود بارندگی در مقایسه با سال گذشته به ویژه در زمینه کاشت دیم 60 درصد کاهش تولید گندم در شهرستان داریم.

غفاری درخصوص واریز مطالبات کشاورزان تفرشی خاطرنشان کرد: تاکنون مطالبات امسال کشاورزان واریز نشده است. اسامی 48 نفر از کشاورزان به بانک کشاورزی در 10 تیرماه ارسال شده که هنوز وصول نشده است.

به گفته وی خرید تضمینی گندم با قیمت 1300 تومان در تفرش انجام می شود.

انتهای پیام/م

captcha