شمار مبتلایان به بیماری کووید 19 در استان مرکزی به 12497 نفر رسید/شناسایی 191 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته مرحله نهایی دومین رویداد تولیدمحتوای دیجیتال بسیج دوم و سوم مهرماه برگزار می‌شود آیین تجلیل از خادمان هیئت های حسینی اراک ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از شاخصه های مهم دفاع مقدس است/ اجرای 183 عنوان برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در اراک هدایت نذورات هیئت های به سمت سلامت و بهداشت جامعه یک ضرورت است/ با الگوی دهه اول محرم به استقبال اربعین خواهیم رفت عزت و کرامت ملت ایران برگرفته از نهضت امام حسین(ع) است شکست خانگی شهروند در لیگ برتر مشکل صدور کارت بازیکنان تیم شهروند حل شده است/ بدهی های زیادی داریم الگوپذیری از دفاع مقدس در گام دوم باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد سادگی فرماندهان و رزمندگان دفاع مقدس سرلوحه رفتار مدیران باشد/ پرداختن به نقش اقشار مختلف مردم در دفاع مقدس یک ضرورت است
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۳
کد خبر: 26096
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۹
دبیر جشنواره گلهای محمدی و فاطمی در فراهان خبر داد

ثبت نام بیش از 1000 قرآن‌آموز فراهانی در جشنواره گلهای محمدی و فاطمی

دبیر جشنواره گلهای محمدی و فاطمی در فراهان گفت: تاکنون بیش از 1000 نفر در جشنواره گل‌های محمدی(ص) و فاطمی(س) فراهان ثبت نام کرده‌اند و شرکت کنندگان همچنان برای ثبت نام در این جشنواره همچنان مهلت دارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد آسنجرانی، دبیر جشنواره گلهای محمدی و فاطمی در فراهان گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به استقبال شرکت کنندگان از جشنواره گفت: چهارمین جشنواره قرآنی گل‌های محمدی (ص) و فاطمی(س)، در سه بخش آموزش، برگزاری مسابقات و برگزاری همایش در رشته‌های حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم، نقاشی و خوشنویسی با مضامین قرآنی در فراهان برپا می شود که شازند به عنوان میزبان مرحله استانی و آيين اختتاميه این جشنواره استانی انتخاب شده است.

وی  افزود: در حال حاضر بیش از 1000 نفر در جشنواره گل‌های محمدی(ص) و فاطمی(س) فراهان ثبت نام کرده‌اند و شرکت کنندگان همچنان برای ثبت نام در این جشنواره همچنان مهلت دارند. و پیش بینی می شودکه ثبت نام تا 1500 نفر هم برسد.

آسنجرانی اظهار کرد: کلاس های آموزشی جشنواره از تیرماه آغاز شده و تا 15 مردادماه ادامه دارد و مرحله شهرستانی نیمه مردادماه برگزار می شود.

دبیر جشنواره گلهای محمدی و فاطمی در فراهان ادامه داد: در هفته دوم شهریورماه نیز مرحله دوم استانی مسابقات در شازند برگزار می‌شود که در نهایت این شهرستان میزبان مراسم اختتامیه است.

وی گفت: این جشنواره در راستای توسعه قرآنی با عزم ملی و مدیریت جهادی و شناسایی، رشد و هدایت نسل جوان به سمت انس با قرآن، ارتقای سطح معلومات قرآنی مخاطبان و تربیت حفاظ برگزار می شود.

آسنجرانی با تاکید بر لزوم مشاركت فعال مسئولان در برگزاری این جشنواره قرآنی افزود: استقبال و مشارکت خوب قرآن آموزان در رشته‌های متنوع جشنواره ضرورت همکاری مسئولین  شهرستانی را می طلبد.

دبیر جشنواره گلهای محمدی و فاطمی در فراهان با بیان اینکه فاصله گرفتن از قرآن و مهجور ماندن آن، از آسیب‌های جوامع اسلامی امروزی است، خاطرنشان کرد: جامعه هر چه قدر از مفاهیم و فرهنگ قرآنی دور شود، آسیب های اجتماعی به همان اندازه در جامعه افزایش می یابد.

انتهای پیام/م

captcha