خیز قیمت سکه و دلار؛ رشد بورس تا کجا ادامه دارد؟ قیمت خودرو باز هم کاهش یافت/ قیمت ۲۰۶ به ۴ ماه قبل بازگشت دولت ژاپن لغو المپیک را تکذیب کرد کارنامه انقلاب اسلامی با همه مشکلات و تنگناها درخشان و مایه امید است/ رزمایش های های اخیر سپاه و ارتش مانور عزت و قدرت بود نشست فعالان مطالبه‌گری، دانشجویی و رسانه‌ای استان مرکزی با اعضای کمیسیون صنایع مجلس مراسم بزرگداشت کربلایی کاظم ساروقی و یادواره شهدای ساروق شهرستان اراک اقتدار نیروهای مسلح كشور سدی محكم در برابر تهدیدهای دشمنان است وزش بادهای خیلی شدید ۱۱۰ کیلومتری در برخی استان‌ها/ پیش‌بینی آسمان صاف برای هفته آینده انتقام قطعی است/ کفش پای سلیمانی هم بر سرِ قاتل او شرف دارد اصل 44قانون اساسی مشکلی ندارد بلکه اشکال در اجرای آن است/ اگر نیاز به اصلاح قانون برای رفع مشکل صنایع باشد، نمایندگان آن را پیگیری می کنند
جمعه ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵
کد خبر: 25713
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹

نیروهای یمنی مقر نظامی مرزی در جازان عربستان را منهدم کردند

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن بامداد دوشنبه یکی از مقرهای نظامی مرزی عربستان را در جازان عربستان منهدم کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری المسیره؛ ارتش و کمیته های مردمی یمن مقر نظامی مرزی جمایم واقع در جازان عربستان را طی عملیاتی ویژه هدف قرار دادند و منهدم کردند.

بر اساس این گزارش، نیروهای یمنی موفق شدند وارد این مرکز نظامی شده و سپس آن را منهدم کنند.

همچنین یگان موشکی ارتش یمن نیز با یک فروند موشک زلزال 2 مواضع مزدوران سعودی را در شهرستا مخا تعز هدف قرار دادند و شمار زیادی از مزدوران سعودی را کشته و یا زخمی کردند.

در تحولی دیگر نیروهای یمنی موفق شدند ارتفاعات راهبردی عنبره واقع در شهرستان متون استان جوف یمن را از اشغال مزدوران سعودی آزاد کنند و خسارت سنگینی به آن ها وارد کنند.

عربستان به همراه چند کشور عربی و پشتیبانی آمریکا ائتلافی علیه یمن تشکیل داد و در 6 فروردین 1394 به این کشور حمله کرد تا 'عبدربه منصور هادی' دست نشانده خود را که از ریاست جمهوری استعفا داده و از یمن فرار کرده بود به حاکمیت بازگرداند.

این تجاوز نظامی تاکنون نتیجه ای جز کشتار بیش از 12هزار یمنی و زخمی شدن ده ها هزار تن دیگر و همچنین آواره شدن میلیون ها یمنی و ویرانی زیرساخت های این کشور نداشته است.

انتهای پیام/م

captcha