ابتلای 7209نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی113 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته بیعت توئیتری ها با رهبر معظم انقلاب #لبیک_یا_خامنه_ای همچنان با اختلاف زیاد ترند نخست توئیتر فارسی مهمترین محور محاسبه روز قیامت از نگاه حاج قاسم سلیمانی آغاز مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در تفرش تپه قزل‌قلعه فراهان یک بنای مذهبی ساسانی بوده است چرا عید غدیر، بالاترین عید اسلام است؟ مرگ نوه در برخورد با کامیون پدر بزرگ آدم بکشید! ما شما را معترض می‌نامیم! توزیع 1000 بسته کمک معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در خنداب
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۴
کد خبر: 25713
تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹

نیروهای یمنی مقر نظامی مرزی در جازان عربستان را منهدم کردند

ارتش و کمیته‌های مردمی یمن بامداد دوشنبه یکی از مقرهای نظامی مرزی عربستان را در جازان عربستان منهدم کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری المسیره؛ ارتش و کمیته های مردمی یمن مقر نظامی مرزی جمایم واقع در جازان عربستان را طی عملیاتی ویژه هدف قرار دادند و منهدم کردند.

بر اساس این گزارش، نیروهای یمنی موفق شدند وارد این مرکز نظامی شده و سپس آن را منهدم کنند.

همچنین یگان موشکی ارتش یمن نیز با یک فروند موشک زلزال 2 مواضع مزدوران سعودی را در شهرستا مخا تعز هدف قرار دادند و شمار زیادی از مزدوران سعودی را کشته و یا زخمی کردند.

در تحولی دیگر نیروهای یمنی موفق شدند ارتفاعات راهبردی عنبره واقع در شهرستان متون استان جوف یمن را از اشغال مزدوران سعودی آزاد کنند و خسارت سنگینی به آن ها وارد کنند.

عربستان به همراه چند کشور عربی و پشتیبانی آمریکا ائتلافی علیه یمن تشکیل داد و در 6 فروردین 1394 به این کشور حمله کرد تا 'عبدربه منصور هادی' دست نشانده خود را که از ریاست جمهوری استعفا داده و از یمن فرار کرده بود به حاکمیت بازگرداند.

این تجاوز نظامی تاکنون نتیجه ای جز کشتار بیش از 12هزار یمنی و زخمی شدن ده ها هزار تن دیگر و همچنین آواره شدن میلیون ها یمنی و ویرانی زیرساخت های این کشور نداشته است.

انتهای پیام/م

captcha