اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۶
کد خبر: 253
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۵
یک کارشناس سیاسی گفت:

قانون استثناء بردار نیست / قوه قضائیه با جدیت پیگیر رد مال مهدی هاشمی باشد

یک کارشناس سیاسی گفت: مردم و افکار عمومی قضاوت جدی و مهمی بر این موضوع خواهند داشت، اگر کوتاهی شود بی اعتمادی به قوه قضاییه افزایش خواهد یافت، بنابراین لازم است قوه قضاییه با قاطعیت تمام به این مسئله ورود پیدا کند و به هیچ وجه کوتاه نیاید.
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، جواد یاری کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص عدم پرداخت و رد مال مهدی هاشمی گفت: همانگونه که دادگاه مهدی هاشمی را محکوم کرده‌اند، وی باید رد مال هم داشته باشد، ولی امروز ایشان گردن کلفتی می کند و از پرداخت آن امتناع می کند بحث آقازادگی و پشتشان به برخی از خواصی که به نظر ما مترود شده‌اند گرم است.

یاری با بیان این مطلب که قانون استثناء بردار نیست اظهار کرد: بارها مشاهده کرده‌ایم قانون به هیچ عنوان استثناء بردار نیست، بنابراین قوه قضاییه بایستی با جدیت تمام رد مال را انجام دهد، چرا که اگر چنین اقدامی انجام نشود، بدبینی گسترده بین مردم پیش خواهد آمد که قوه قضاییه در این جا تطبیق قائل شده است، این آثار و تبعات خیلی گسترده‌ای در جامعه در پی خواهد داشت.

وی افزود: اگر رد مال انجام نشود، تمام چیزی که درمورد هاشمی و تمامی زحماتی که قوه قضاییه انجام داد بی ارزش خواهد شد.

یاری خاطرنشان کرد: این مسئله حیثیتی است، مردم و افکار عمومی قضاوت جدی و مهمی بر این موضوع خواهند داشت، اگر کوتاهی شود بی اعتمادی به قوه قضاییه افزایش خواهد یافت، بنابراین لازم است قوه قضاییه با قاطعیت تمام به این مسئله ورود پیدا کند و به هیچ وجه کوتاه نیاید.

انتهای پیام/س
captcha
آخرین اخبار