بازیگر کار نکند بهتر از این است که آبروی خودش را با کارهای ضعیف ببرد/ همه از بازیگر تا تماشاگر به سمت شبکه نمایش خانگی کشیده شده اند/ شبکه نمایش خانگی خطر بزرگی است کدام تجهیزات آمریکایی و اسرائیلی غنیمت‌گرفته شده توسط سپاه پاسداران رونمایی شدند؟ + تصاویر «اس ۳۰۰» را طوری ارتقا دادیم که روس‌ها باور نمی‌کردند/ ماجرای بازدید هیئت نظامی خارجی از ایران ثبت ۳ شکار پهپادی جدید در کارنامه سپاه/ پهپاد «انگلیسی» هم در کلکسیون سپاه است خواهان جنگ نیستیم/ حمله نظامی به ایران یعنی جنگی تمام‌عیار دلیل مشکلات کنونی هپکو چیست/ سازمان خصوصی‌سازی پاسخ می‌دهد مدافعان برزیلی جنگل ها قربانی جنگل زدایی شبکه های جنایتکار می شوند/ خشونت و ارعاب، تعهدات تغییرات آب و هوایی را به خطر می اندازد سردار حاجی‌زاده: جزء پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم عطوان: باج‌گیری از کشور‌های عربی، تنها مسئله بااهمیت برای ترامپ است/ رئیس‌جمهور آمریکا از ایران می‌ترسد بررسی روند تطهیر متهمان زن؛ از شهلا تا شبنم/ حجاب ریاکارانه از دادگاه‌ها می‌رود؟
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۲
کد خبر: 25265
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری مرکزی

امسال پول گندم کشاورزان زودتر از سال گذشته پرداخت می شود

نعمتی گفت: بر اساس اعلام مدیریت بانک کشاورزی استان مرکزی امسال مشکلی در پرداخت وجه گندم نداریم و وجه گندم زودتر از سال گذشته پرداخت می شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از اراک امروز؛ محمود نعمتی مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری مرکزی در سومين جلسه كارگروه خريد غلات و دانه هاي روغني استان مركزي گفت: امسال کار خرید گندم در استان مرکزی نسبت به سال های قبل دیرتر آغاز شد.

نعمتی با اشاره به اینکه کار خرید گندم در تمامی شهرستان های استان مرکزی آغاز شده است اظهار کرد: تا کنون 31 هزار تن گندم از کشاورزان استان مرکزی خریداری شده است.

وی با بیان اینکه سال گذشته 350 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شد ادامه داد: امسال به دلیل سرما زدگی پیش بینی می شود خرید گندم در استان کاهش 100 هزار تنی نسبت به سال قبل داشته باشد.

 مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری مرکزی با تاکید بر اینکه تا کنون 25 درصد از وجه گندم خریداری شده به کشاورزان پرداخت شده است اظهار کرد: بر اساس اعلام مدیریت بانک کشاورزی استان مرکزی امسال مشکلی در پرداخت وجهه گندم نداریم و وجه گندم زودتر از سال گذشته پرداخت می شود.

کمیته نظارت بر کیفیت خرید گندم در استان تشکیل شد

نعمتی با اشاره به اینکه کمیته نظارت بر کیفیت خرید گندم در استان تشکیل شده است افزود: در این کمیته در خصوص کیفیت گندم خریداری شده، کرایه اتومبیل حمل گندم و کمباین انجام خواهد شد تا با کمترین مشکلی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان را خریداری کنیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 320 هزار تن گندم در مراکز خرید استان وجود دارد ادامه داد: برنامه ریزی های لازم برای خرید و ذخیره سازی گندم در استان اندیشیده شده است.

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری مرکزی بیان کرد: به منظور آمادگی برای خرید گندم، مقداری از گندم های سیلو های استان به خارج استان و مکان های دیگر منتقل شده است و در حال حاضر تمامی مراکز خرید گندم در استان آمادگی خرید گندم کشاورزان را دارند.

نعمتی خاطرنشان کرد: از فرماندار و کشاورزان خواسته شده است که نگهداری از گندم ها در سیلوهای استاندارد انجام شود.

انتهای پیام/ش

captcha