اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۴
کد خبر: 247
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹
در پی انتشار مصاحبه پایگاه خبری خبرنگار؛

نماینده اراک مصاحبه خود را در خصوص سرنوشت راکتور اراک تکذیب کرد

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس ادعای پایگاه خبری "خبرنگار" در خصوص مصاحبه راجع به سرنوشت راکتور اراک را با انتشار تکذیبیه ای رد کرد.
به گزارش دیار آفتاب، روز دوشنبه بیست و دوم دیماه پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار خبری مبنی بر "واکنش عجیب نماینده اراک به سئوالی درباره سرنوشت "رآکتور اراک"+ صوت" را منتشر کرد. در پی آن دفتر ارتباط مردمی نماینده مردم شهرستان های اراک خنداب و کمیجان این خبر را تکذیب و تکذیبه آن را به این پایگاه خبری ارسال کرد.

در این تکذیبیه آمده است:
دفتر ارتباط مردمی مهندس عباس رجائی نماینده اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در پی انتشار خبر کذب مصاحبه ایشان در رابطه با راکتور اراک توضیح ضروری ذیل را جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می‌رساند.

در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی  متاسفانه برخی از رسانه ها  مغرض با اعتقاد به تخریب نمایندگان بدون توجه به منافع و مسائل ملی اقدام به نشر اخبار کذب کرده و در این راستا حتی سند دروغ نیز منتشر می‌کنند.

دفتر ارتباط مردمی مهندس عباس رجائی رسما با ابراز تاسف از این گونه اقدامات، هرگونه مصاحبه مهندس عباس رجائی درباره راکتور اراک و  فایل صوتی قرار داده شده در رسانه ها منتسب به ایشان را  شدیدا تکذیب کرده و حق قانونی خود را برای پیگرد حقوقی این موضوع و برخورد قانونی با رسانه های خاطی محفوظ می‌دارد.

انتهای پیام/س

captcha
آخرین اخبار