آیا آمریکا به جنگ ایران خواهد رفت؟ ماجرای تخریب ویلای رحمانی فضلی/ «کلانتری» در حیطه کاری خود حرف بزند/ شکنجه و به کما رفتن بقایی و مشایی کذب محض است شکست ناباورانه ایران مقابل ژاپن در یک بازی پراشتباه نشست فراکسیون امید درباره کاندیداتوری عارف برای رقابت با لاریجانی بی‌نتیجه ماند افطاری در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) نقوش شکارگاه در کاخ گلستان کارتون/ تعطیلی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کلید حل مشکلات کشور مدیریت جهادی است/ جهادگران موانع را سدی در راه خدمت رسانی‌ها نبینند زورخانه صاحب الزمان یزد تعطیلی مهم ترین مرکز مبارزه با مفاسد اقتصادی در کشور/ 244 روز گذشت؛ قول جهانگیری برای برگزاری مجدد جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بی نتیجه ماند
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۱
کد خبر: 24185
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴

شهردار خنجین با حکم استاندار مرکزی منصوب شد

استاندار مرکزی با صدور حکمی محسن آشناور را به سمت شهردار خنجین منصوب کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ استاندار مرکزی با صدور حکمی محسن آشناور را به سمت شهردار خنجین منصوب کرد.

حسین آشناور، شهردار سابق خنجین بود که در حال حاضر در شهرداری ساوه مشغول به فعالیت می باشد.

متن حکم استاندار مرکزی بدین شرح است:

جناب آقای محسن آشناور

سلام علیکم؛

در اجرای تبصره 3 ذیل بند 1 ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1375/03/01 و اصلاحیه های بعدی با توجه به پیشنهاد و صورتجلسه شماره 3 مورخ 1396/01/23 شورای اسلامی شهر خنجین، نظر به تعهد ، شایستگی و تجارب ارزنده به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار خنجین منصوب می نمایم.

امید است با اتکال به پروردگار سبحان و با رعایت کامل موازین و مقررات قانونی در جهت تحقق اهداف و ارزشهای مقدس نظام جمهوری اسلامی، گسترش مشارکت مردم در اداره امور، توسعه و عمران شهری موفق و پیروز باشید. انتظار می رود درجهت پیشبرد دقیق سیاستهای دولت تدبیر و امید در هماهنگی و همکاری متقابل با مسئولین و با بهره گیری و استفاده بهینه از کلیه امکانات مادی و معنوی در خدمت به مردم عزیز، حفظ و حراست از اموال عمومی، بهبود وضعیت رفاهی شهروندان، اعتلای فرهنگ شهر نشینی و ساماندهی جامعه شهری، کوشا و جدی باشید. توفیق جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال مسئلت دارد.

شهرستان فراهان دارای 2 بخش مرکزی به مرکزیت فرمهین و خنجین به مرکزیت شهر خنجین است، در سال ۱۳۸۸ براساس آخرین تصمیمات در تقسیمات کشوری، دهستان خنجین به بخش خنجین ارتقا یافته و از شهرستان کمیجان منتزع و به شهرستان فراهان ملحق شد.

انتهای پیام/ک

captcha