مهناز افشار به دادسرا احضار شد هرکه بی‌روزی است روزش دیر شد «سگ دیوانه»، آخرین مرد عاقلِ دولت ترامپ «سلبریتی‌ها» مغز متفکر نیستند؛ از آن‌ها نظر نخواهید خروج ۱۰ میلیارد دلار ارز برای خرید محصولاتی که تولید آن آسان است ستاد گرامیداشت «امضای جان کری» فراخوان داد! آمار مهاجرین ایرانی چقدر است؟ تصویر حیرت انگیز اروپایی ایران! ورود ارز به کشور به هر میزان و بدون محدودیت آزاد شد + سند کمیسیون صنایع مخالف افزایش قیمت خودرو است/ خودروسازان به تعهداتشان عمل کنند
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶
کد خبر: 24185
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴

شهردار خنجین با حکم استاندار مرکزی منصوب شد

استاندار مرکزی با صدور حکمی محسن آشناور را به سمت شهردار خنجین منصوب کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ استاندار مرکزی با صدور حکمی محسن آشناور را به سمت شهردار خنجین منصوب کرد.

حسین آشناور، شهردار سابق خنجین بود که در حال حاضر در شهرداری ساوه مشغول به فعالیت می باشد.

متن حکم استاندار مرکزی بدین شرح است:

جناب آقای محسن آشناور

سلام علیکم؛

در اجرای تبصره 3 ذیل بند 1 ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب 1375/03/01 و اصلاحیه های بعدی با توجه به پیشنهاد و صورتجلسه شماره 3 مورخ 1396/01/23 شورای اسلامی شهر خنجین، نظر به تعهد ، شایستگی و تجارب ارزنده به موجب این حکم جنابعالی را به سمت شهردار خنجین منصوب می نمایم.

امید است با اتکال به پروردگار سبحان و با رعایت کامل موازین و مقررات قانونی در جهت تحقق اهداف و ارزشهای مقدس نظام جمهوری اسلامی، گسترش مشارکت مردم در اداره امور، توسعه و عمران شهری موفق و پیروز باشید. انتظار می رود درجهت پیشبرد دقیق سیاستهای دولت تدبیر و امید در هماهنگی و همکاری متقابل با مسئولین و با بهره گیری و استفاده بهینه از کلیه امکانات مادی و معنوی در خدمت به مردم عزیز، حفظ و حراست از اموال عمومی، بهبود وضعیت رفاهی شهروندان، اعتلای فرهنگ شهر نشینی و ساماندهی جامعه شهری، کوشا و جدی باشید. توفیق جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند متعال مسئلت دارد.

شهرستان فراهان دارای 2 بخش مرکزی به مرکزیت فرمهین و خنجین به مرکزیت شهر خنجین است، در سال ۱۳۸۸ براساس آخرین تصمیمات در تقسیمات کشوری، دهستان خنجین به بخش خنجین ارتقا یافته و از شهرستان کمیجان منتزع و به شهرستان فراهان ملحق شد.

انتهای پیام/ک

captcha