رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج تاثیر مثبتی در تولید محتوای سالم دارد/ این رویدادها باید مستمر باشد مراسم اختتامیه رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج آغاز شد دوران بزن در رو در فضای مجازی گذشته است/افسران جنگ نرم دشمن را پس زدند هشدار کارشناسان: دلار در 2021 سقوط می‌کند/ آمریکا باید خود را برای رکود سنگین آماده کند کاهش ۴ تا ۷ درجه‌ای دما در برخی استان‌ها بازیکن اسبق استقلال تصادف کرد + عکس نماینده ولی فقیه در سوریه: وعده انتقام خون حاج قاسم نزدیک است انواع موتورسیکلت را چند بخریم؟ صادرات نفت ایران به بالاترین میزان در یک سال و نیم گذشته رسید٫ روزی ۱.۵ میلیون بشکه بازیکن ایرانی درتیم هفته لیگ قهرمانان/حضور 3 استقلالی و 2 پرسیولیسی و سپاهانی
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۱
کد خبر: 24165
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۰
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس

انتخاب مدیران نالایق مهمترین دلیل نارضایتی مردم استان مرکزی از روحانی/عکس نوشت

کریمی گفت : استاندار مرکزی در اولین جلسه شورای اداری استان مرکزی بعد از انتخابات اعلام کرده است مدیرانی که در زمان انتخابات همکاری لازم را با دولت نداشته اند باید از مدیریت استان حذف شوند که این رویکرد جناحی و انحصار طلبانه با رویکرد آقای روحانی در تضاد است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نسل فردا؛ علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روحانی در انتخابات اخیر در استان مرکزی موفق نبوده است ، گفت: روحانی در سطح ملی ۵۷ درصد آرا را کسب کرده است در حالی که در استان مرکزی موفق به کسب ۴۷ درصد آرا شد.

انتخاب مدیران نالایق مهمترین دلایل نارضایتی مردم استان از روحانی

وی مهمترین دلایل نارضایتی مردم استان مرکزی از رییس جمهور را انتخاب استاندار و مدیران نالایق و ناکار آمد عنوان کرد و افزود: استان مرکزی دارای ظرفیت های گسترده ای در بخش های مختلف است که بهره گیری مناسب از این ظرفیت ها، سهم بیشتری را در توسعه اقتصاد ملی به همراه خواهد داشت.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انتخاب استانداری که با امور صنعتی و اقتصادی استان آشنایی ندارد نمی تواند گزینه مناسبی برای مدیریت استان مرکزی باشد.

وی اضافه کرد: به دلیل مدیریت نامناسب، طی دو سال اخیر شاهد اعتراضات گسترده کارگری در سطح استان مرکزی بوده ایم.

کریمی با تاکید بر وجود نیروهای توانمند بومی در استان اظهار کرد: رئیس جمهور از مدیران بومی توانمند برای اداره استان استفاده کند.

2176131 (2)

رویکرد جناحی و انحصارطلبانه مدیران استان مرکزی

وی با بیان اینکه امروز کشور بیش از هر زمان دیگر نیازمند وحدت و همدلی است ادامه داد: آقای روحانی همان طور که خودتان اعلام کردید بعد از انتخابات،صحنه رقابت ها باید به رفاقت تبدیل شود، که متاسفانه این دید در مدیران ارشد استان مرکزی وجود ندارد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: استاندار مرکزی در اولین جلسه شورای اداری استان مرکزی بعد از انتخابات اعلام کرده است مدیرانی که در زمان انتخابات همکاری لازم را با دولت نداشته اند باید از مدیریت استان حذف شوند که این رویکرد جناحی و انحصار طلبانه با رویکرد آقای روحانی در تضاد است.

جبران عقب افتادگی ها با انتخاب استاندار شایسته برای قطب صنعت کشور

کریمی اظهار کرد: مردم استان مرکزی از رئیس جمهور دوازدهم انتظار دارند در اسرع وقت برای استانی که قطب صنعت و مشاهیر کشور است استانداری در تراز استان امام راحل انتخاب کند و در استان مرکزی هم مدیران بومی خوبی برای انتخاب وجود دارد که می توان از آنها بهره گرفت.

وی ادامه داد: امیدواریم آقای روحانی در دوره ریاست جمهوری دوازدهم با انتخاب فرد شایسته برای استانداری مرکزی برخی از عقب افتادگی ها و مشکلات استان مرکزی را جبران کند.

انتهای پیام/ش

captcha