عکس/ وضعیت ورودی و خروجی شهرهای مختلف ایران وای اگر این کار را ایران کرده بود تنها خاصیت کرونا برای دنیای مدرن مقایسه کمک‌های چین و سازمان پزشکان بدون مرز به ایران کرونا آمریکا را هدف قرار داده است سرلشکر سلامی: سپاه پرچمدار و پیشگام مقابله با تهدیدات و مشکلات ملت ایران است مخالفت فراکسیون «فالح الفیاض» با تشکیل کابینه توسط «عدنان الزرفی» خسارت ۸۰ میلیارد ریالی کرونا به صنعت گردشگری استان مرکزی گروه جهادی کارگران شرکت آذرآب اراک در خط مقدم مبارزه با کرونا بهبود فضای کسب و کار، بستر «جهش تولید»
شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
کد خبر: 23805
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳
مقام معظم رهبری؛

رقص شمشیر رئیس جمهور آمریکا در کنار قبیله منحط محض/جای شهید و جلاد در تحولات دهه ۶۰ عوض نشود + عکس نوشت

امام خامنه ای فرمودند: رئیس‌جمهور آمریکا در یک نظام قبیله‌ ای عقب ‌مانده‌ ی منحطِ محض در کنار رئیس قبیله می‌ایستد و رقص شمشیر می‌کند؛ آن‌وقت به ۴۰ میلیون رأی ملت ایران در یک انتخابات آزاد ایراد می‌گیرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از نسل فردا ؛ حضرت امام خامنه‌ای لحظاتی پیش در آیین بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) در حرم مطهر بنیانگذار  جمهوری اسلامی ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل فرمودند:جوان‌های ما ایستادند و امام نیز با عزم راسخ و چهره‌ای نورانی بر همه مشکلات پیروز شد.

امام خامنه‌ای تاکید کردند: دهه ۶۰ یعنی دهه اول پیروزی انقلاب و حیات بابرکت امام بزرگوار بود. دهه ۶۰ یک دهه مظلوم و تعیین کننده سرنوشت ایران و ایرانی بود. دهه ۶۰ دهه‌ای ناشناخته و اخیرا برخی از بلندگوها دهه ۶۰ را مورد تهاجم قرار می‌دهند. دهه ۶۰ دهه آزمون‌ها و موفقیت‌های بزرگ است.

ایشان بیان کردند: دهه ۶۰ دهه خشن تروریست‌ها در ایران است که از کاسب تا فعال دانشجویی را به قتل رساندند. در میان این شخصیت‌ها افرادی چون شهیدان بهشتی و مطهری حضور داشتند. دهه ۶۰ دهه جنگ تحمیلی است یعتی هشت سال اول این دهه جنگ بود. دهه ۶۰ دهه سخت‌ترین تحریم‌ها بود.

photo_۲۰۱۷-۰۶-۰۵_۱۴-۲۴-۳۴

رهبر انقلاب تاکید کردند: دهه ۶۰ دهه مبارزه با تجزیه‌طلبی نیز بود. دهه ۶۰ دهه چنین حوادثی است که در کشور اتفاق افتاد اما جوانان ما طوری ایستادگی کردند که پیروز شدند. مراقب باشید در تفسیرهایتان جای شهید و جلاد عوض نشود. ملت ایران در آن زمان با تروریست مبارزه کرد و سرانجام پیروز شد.

رهبر انقلاب عنوان کردند: رئیس جمهور آمریکا در کنار یک رئیس قبیله منحط محض رقص شمشیر می‌کند و به ۴۰ میلیون رای مردم ایران ایراد می‌گیرد. وقاحت دشمن به این حد رسیده است. دو سال و نیم است که در حال بمباران کردن مناطق مختلف یمن هستند، آن وقت رئیس جمهور آمریکا در کنار مسئولان آن‌ها دم از حقوق بشر می‌زنند. وقاحت از این بالاتر؟ در مقابل چنین دشمنی احتیاج به قدرت بسیج‌کنندگی انقلاب داریم.

666

ایشان بیان داشتند: انقلاب را بزرگ بدارید. شما که دلسوز انقلاب هستید، ارزش‌های بزرگ را احیا کنید. ما نباید به خاطر ارزش‌های زودگذر، ارزش‌های بزرگ انقلاب را فراموش کنیم‌. اگر می‌خواهیم پیشرفت کنیم به جرئت و اعتماد به نفس زیاد داریم. امروز ملت ایران به این اعتماد به نفس نیاز دارد. ما در داخل کشور میلیون‌ها جوانی داریم که اگر تجربه‌ای مثل تجربه سال‌های دهه ۶۰ پیش بیاید، این‌ها وارد صحنه می‌شوند و کشور را حفظ می‌کنند.

انتهای پیام/ش

captcha