استاندار مرکزی:

حماسه حضور مردم در انتخابات 7 اسفند مهر تاییدی بر انقلاب اسلامی است

استاندار مرکزی گفت: حماسه حضور مردم مهر تاییدی بر انقلاب اسلامی بود و دشمنان این انقلاب دیروز نظاره گر این موضوع بودند که مردم ایران در راستای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی گام برمی دارند و دست از این نظام بر نمی دارند.
کد خبر: ۲۳۴۴ تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۰
به گزارش دیار آفتاب؛ محمود زمانی قمی، استاندار مرکزی در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات 7 اسفند گفت: شور حضور مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، حیرت آور و خیره کننده بود، مردم ایران ثابت کردند با وجود شرایط اقتصادی در کشور به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی پایبند هستند.
وی افزود: حماسه حضور مردم مهر تاییدی بر انقلاب اسلامی بود و دشمنان این انقلاب دیروز نظاره گر این موضوع بودند که مردم ایران در راستای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی گام برمی دارند و دست از این نظام بر نمی دارند.
زمانی قمی با اشاره به پیروز انتخابات 7 اسفند اظهار کرد: پیروز حقیقی انتخابات 7 اسفند، ملت بزرگ ایران است که به حول و قوه الهی توانستند گامی استوار بردارند و گوهر نفوذ ناپذیر و چهره ی پر نشاط و مصمم و دل سرشار از امید و ایمان خود را به نمایش بگذارند.
استاندار مرکزی اظهار کرد: مردم ایران دیروز حماسه دیگری در دفتر تاریخ انقلاب رقم زدند و بیش از 60 درصد واجدین شرایط پای صندوق های رای آمدند و به جمهوری اسلامی بار دیگر آری گفتند.
وی با اشاره به وظیفه ی منتخبین مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: شناسایی دقیق مشکلات جامعه، پرهیز از خواسته های کم ارزش گروهی و حزبی و پیگیری مطالبات مردم در اولویت کار نمایندگان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی قرار بگیرد.
زمانی قمی خاطر نشان کرد: نمایندگان منتخب مردم در این دوره ار انتخابات باید از وعده دادن غیر ممکن و غیر منطبق با امکانان کشور خودداری کنند و جامعه را به سمت منطق در عمل و گفتگو پیش ببرند.
انتهای پیام/ک