انتخابات تعیین کننده آینده کشور است/ همه اقشار جامعه پای صندوق ها حاضر می شوند/ مردم ایران همواره به وظایف خود عمل کرده اند

مردم آشتیان در حاشیه انتخابات گفتند: شرکت در انتخابات کارمند و کارگر و کاسب نمی شناسد و هر کس که خون ایرانی در رگ دارد باید پای صندوق رأی حاضر شود.
کد خبر: ۲۲۸۸ تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۴

به گزارش دیار آفتاب؛  علیرضا جوهری یکی از جوانان آشتیانی بعد از انداختن رأی خود به صندوق به خبرنگار سفیر آشتیان گفت: انتخابات تعیین کننده آینده کشور، منطقه و شهر ما است و به همین دلیل باید در این زمینه ایفای نقش کنیم.

وی اضافه کرد: انتخابات در شهرستان آشتیان همیشه همراه با شور و هیجان بسیار زیادی بوده و این موضوع نشان می دهد مردم تا چه اندازه به سرنوشت کشور و شهر خود اهمیت می دهند.

جوهری اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را بسیار زیاد دانسته و افزود: مجلس خبرگان و شورای اسلامی نقش های مهم و تعیین کننده ای در نظام جمهوری اسلامی دارند که می طلبد در انتخابمان دقت کافی داشته باشیم.

محمد عقیلی یکی از شهروندان آشتیانی نیز گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در همه انتخابات ها شرکت کرده ام و ازین پس هم حضور مستمری خواهم داشت.

وی ادامه داد: شرکت در انتخابات کارمند و کارگر و کاسب نمی شناسد و هر کس که خون ایرانی در رگ دارد باید پای صندوق رأی حاضر شود.

عقیلی حضور مردم را موجب تقویت نظام در موضوعات بین المللی دانسته و افزود: هرقدر مردم به انتخابات اهمیت بدهند و حضور پر رنگ تری داشته باشند به دشمنان می فهماند که مردم پشتیبان نظام اسلامی هستند.

علی اصغر پیروسی دیگر جوان آشتیانی نیز گفت: مردم ایران بصیرت خود را همیشه در صحنه های مختلف نشان داده اند و امروز نیز با حضور خود نشان دادند که می توانند  همواره نقش تعیین کنندگی را ایفا کنند.

وی اضافه کرد: حضور مردم در این عرصه، بزرگترین پشتوانه برای نظام است که ثابت کردند بدون توجه به نظر بیگانگان هر وقت نظام به آنها نیاز داشته باشد در صحنه حاضر خواهند شد.

پیروسی با اشاره به شور و حال انتخابات امسال تاکید کرد: نظامی که پشتوانه مردمی دارد هم در مقابل چالش های درونی و هم در مقابل تهدیدهای دشمنان خارجی پیروز خواهد شد.

انتهای پیام/ک