رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج تاثیر مثبتی در تولید محتوای سالم دارد/ این رویدادها باید مستمر باشد مراسم اختتامیه رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج آغاز شد دوران بزن در رو در فضای مجازی گذشته است/افسران جنگ نرم دشمن را پس زدند هشدار کارشناسان: دلار در 2021 سقوط می‌کند/ آمریکا باید خود را برای رکود سنگین آماده کند کاهش ۴ تا ۷ درجه‌ای دما در برخی استان‌ها بازیکن اسبق استقلال تصادف کرد + عکس نماینده ولی فقیه در سوریه: وعده انتقام خون حاج قاسم نزدیک است انواع موتورسیکلت را چند بخریم؟ صادرات نفت ایران به بالاترین میزان در یک سال و نیم گذشته رسید٫ روزی ۱.۵ میلیون بشکه بازیکن ایرانی درتیم هفته لیگ قهرمانان/حضور 3 استقلالی و 2 پرسیولیسی و سپاهانی
شنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۸
کد خبر: 22842
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۸
نظر مردم روستای تبرته درباره انتخاب رئیس جمهور

انتخاب کاندیدای اصلح؛ وظیفه هر ایرانی/فردی رئیس جمهور شود که نگاهش به دست بیگانگان نباشد

خبرگزاری فراهان خبر با حضور در روستای تبرته و برگزاری تریبون آزاد دیدگاه های روستائیان را در مورد شرکت در انتخابات و کاندیدای اصلح ثبت کرد.

به گزارش گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ هر چه به لحظه های برگزاری انتخابات نزدیک و نزدیک تر می شویم، ترددهایمان نسبت به انتخاب فرد اصلح کمتر و کمتر می شود و می دانیم که فرد مورد نظرمان چه کسی است، چه فردی صادق تر است، چه کسی دلسوز نظام و ملت ایران است، چه کسی به میدان آمده تا به معنای واقعی خدمت کند.

خبرگزاری فراهان خبر با حضور در روستای تبرته و برگزاری تریبون آزاد دیدگاه های روستائیان را در مورد شرکت در انتخابات و کاندیدای اصلح ثبت کرد.

به فرد اخلاق مدار و متدین رای می دهم 

تبرته یکی از روستائیان گفت: صد در صد رای می دهم، این خاک و مردمانش، روزهای تلخ و شیرین بسیاری را پشت سر گذاشته اند و دشمنان زیادی دارند، برای اینکه به دشمنانمان اثبات کنیم، ملتی متحد و یکپارچه هستیم، حتما به پای صندوق رای می روم.

وی با اشاره به شاخص های کاندیدای اصلح افزود: ما نسبت به سرنوشت کشورمان بی تفاوت باشیم و رای ندهیم، اصلا درست نیست، پس بهتر است با تحقیق و آگاهی فرد مورد نظر خود را انتخاب کنیم و حتما رای دهیم.

یکی دیگر از روستائیان گفت: ما نباید نسبت به سرنوشت کشورمان بی تفاوت باشیم و رای ندهیم، اصلا درست نیست، پس بهتر است با تحقیق و شنیدن صحبت های نامزدهای انتخاباتی، فرد مورد نظر خود را انتخاب کنیم و حتما رای دهیم.

تبرته اظهار کرد: فردی که اخلاق مدار و متدین باشد، همه خصوصیات مثبت را خواهد داشت البته اخلاق مدار واقعی نه متظاهر، متدین واقعی نه دورو، به چنین فردی می توان اعتماد کرد چون برای خدمت به مردم و رضایت خدا آمده است.

وی افزود: حتما 29 اردیبشهت ماه به پای صندوق رای خواهم رفت و رای خواهم داد و می دانم که به چه کسی رای می دهم.

به فردی رای می دهم که مشکل بیکاری را برطرف کند 

یکی از جوان روستا اظهار کرد: دغدغه شغل دارم، حتما رای می دهم و به فردی رای می دهم که مشکلات ما جوانان بویژه اشتغال برای او دغدغه است، باید رای دهم تا در سایه رای، سرنوشت خودم و جوان های هم سن و سالم را رقم بزنم، نمی توان حداقل نسبت به سرنوشت خودم، بی تفاوت باشم.

وی اظهار کرد: چرا باید جوانان با استعداد ما به خارج از کشور مهاجرت کنند؟ اگر همه ما متحد شده و به فرد مناسبی رای دهیم، اشتغال و ازدواج جوانان را ساماندهی می شود.

تبرته گفت: درست است که رای دادن بسیار مهم است اما مهم تر از آن این است که به کسی رای دهیم که اصلح باشد، چرا که انتخاب غلط، سرنوشت فرزندانمان را به نابودی می کشد، باید به فردی رای دهیم که صاحب فکر و اندیشه باشد، کارشناس بوده و بتواند با انتخاب تیم حرفه ای، مشکلات کشور را قدم به قدم حل کند.

وی بیان کرد: یکی از مشکلات اصلی کشور، اشتغال جوانان است که با ایجاد اشتغال سازنده نه تنها چرخ اقتصاد می چرخد بلکه به نوعی با مشکل اعتیاد و آسیب های اجتماعی نیز مقابله می شود.

وظیفه هر ایرانی انتخاب کاندیدای اصلح است 

یکی دیگر از اهالی این روستا گفت: فرد اصلح باید اعتقاد به خود باوری و خود اتکایی داشته و هیچ گونه وابستگی به شرق یا غرب نداشته باشد.

وی ادامه داد: یک فرد اصلح نباید چشمش به بیرون از مرزها و نگاهش به دست بیگانگان باشد.

فراهانی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی اهمیت بسیار زیادی دارد، گفت: شناخت و انتخاب کاندیدای اصلح وظیفه هر ایرانی است.

انتهای پیام/ک

captcha