#تنبیه_ملکه/ اینکه گفتن یکی بزنید، ده تا می‌خورید، یعنی اینکه میخوان ده تا نفتکش توقیف کنن؟ کارت سوخت جایگاه‌داران تا مدت محدودی فعال خواهد بود/ اینستکس بدون دریافت پول نفت به درد نمی‌خورد تقدیر نمایندگان مجلس از اقدام سپاه در توقیف نفتکش انگلیسی عطوان: هیچ ائتلاف آمریکایی یارای مقابله با اراده ایران را ندارد از تحریم انتخابات تا حضور مشروط و مشارکت حداکثری/ تهدید به شورش توسط اصلاح طلبان چند سال بعد از فتح دولت و مجلس و شورای شهر! اثبات خواص ضد التهابی داروی اکتشافی درمان بیماری‌های خودایمنی ۳۰۰ محیط‌بان به یگان حفاظت محیط‌زیست کشور اضافه می‌شود عباس عبدی: دولت با وضع فعلی‌اش نیازی به برانداز ندارد/ اروپا به تعهداتش عمل نکند، ایران مجبور به خروج از برجام است چشم آموزش‌و‌پرورش کور شد! کنفدراسیون فوتبال آسیاصلاحیت مدیرعامل سابق پرسپولیس را تایید نکرد
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۲
کد خبر: 228
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۰

برگزاری جشنواره قرآنی گلهای محمدی و فاطمی در نیمه اول سال آینده

سومین دوره جشنواره قرآنی گلهای محمدی و فاطمی در نیمه اول سال آینده در هشت شهرستان استان برگزار خواهد شد.
به گزارش دیار آفتاب؛به نقل ازسفیر آشتیان، حجت الاسلام صفر قربانپور، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در اولین نشست سومین دوره جشنواره قرآنی گلهای محمدی و فاطمی در آشتیان گفت: سومین دوره از جشنواره قرآنی گلهای محمدی و فاطمی در هشت شهرستان استان برگزار می شود.

وی افزود: هدف برگزاری این جشنواره ها، شناخت نخبه های شهرستان ها، تبیین و نشر فرهنگ قرآنی و نهادینه شدن این فرهنگ در جامعه است.
 

حجت الاسلام قربانپور تصریح کرد: کودکان، نوجوانان و جوانان با شناخت کامل مفاهیم قرآنی آن را بهترین الگوی رفتاری برای خود قرار می دهند.
 

وی درک مفاهیم قرآنی را برای خانواده ها راه گشا دانست و گفت: قرآن مجید بهترین انتخاب برای مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان اسلام است.
 

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان خاطر نشان کرد: جشنواره قرآنی گلهای محمدی و فاطمی سال گذشته در سه شهرستان برگزار شد و امسال در شهرستانهای ساوه، محلات، خمین، دلیجان، تفرش، فراهان، زرندیه و آشتیان در دو رده سنی کودکان و نوجوانان در نیمه اول سال آینده اجرا خواهد شد.
 

انتهای پیام/س

captcha