آیا آمریکا به جنگ ایران خواهد رفت؟ ماجرای تخریب ویلای رحمانی فضلی/ «کلانتری» در حیطه کاری خود حرف بزند/ شکنجه و به کما رفتن بقایی و مشایی کذب محض است شکست ناباورانه ایران مقابل ژاپن در یک بازی پراشتباه نشست فراکسیون امید درباره کاندیداتوری عارف برای رقابت با لاریجانی بی‌نتیجه ماند افطاری در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) نقوش شکارگاه در کاخ گلستان کارتون/ تعطیلی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کلید حل مشکلات کشور مدیریت جهادی است/ جهادگران موانع را سدی در راه خدمت رسانی‌ها نبینند زورخانه صاحب الزمان یزد تعطیلی مهم ترین مرکز مبارزه با مفاسد اقتصادی در کشور/ 244 روز گذشت؛ قول جهانگیری برای برگزاری مجدد جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بی نتیجه ماند
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۳
کد خبر: 21962
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۸
طی حکمی از سوی سرپرست اداره ورزش و جوانان استان مرکزی؛

سرپرست نمایندگی ورزش وجوانان شهرستان فراهان منصوب شد

سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی، محمد غلامحسینی را به سمت سرپرست نمایندگی ورزش وجوانان شهرستان فراهان منصوب کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ عابد حقدادی سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی محمد غلامحسینی را به سمت سرپرست نمایندگی ورزش و جوانان شهرستان فراهان منصوب کرد.

 در حکم نامبرده آمده است؛

جناب آقای محمد غلامحسینی

سلام علیکم

با توجه به تجارب و توانمندی جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان سرپرست نمایندگی ورزش و جوانان شهرستان فراهان  منصوب می شوید . امید است با استعانت از خداوند منان و بهره گیری از تلاش سایر همکاران و هماهنگی با مسئولین مربوطه در پیشبرد اهداف سازمانی موفق و مؤید باشید.

 عاید حقدادی سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی

مراسم رسمی تودیع ومعارفه بزودی با حضور هیاتهای ورزشی، مسئولین استانی وشهرستانی برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ مهرداد محمودی، مسئول سابق نمایندگی اداره ورزش و جوانان فراهان به عنوان سمت سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان تفرش منصوب شد.

انتهای پیام/م

captcha