از بررسی پرونده عراقچی و سیف در دادگاه ویژه تا اتحادیه اعتراضات اروپایی تساوی شکست‌ناپذیرها/گلزن سپاهان در لیست خرید پرسپولیس/یک امتیاز به قیمت سنگ و فحاشی! وزیر امور خارجه باید مستندات خود را در خصوص پول‌شویی ارائه دهد/ اگر ایران نبود داعش به مرزهای اروپا هم می‌رسید/میزان تبادلات ایران و عراق برابر با ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپاست تعیین تکلیف واگذاری زمین صنوف آلاینده اراک طی دو هفته آینده/ ممنوعیت دریافت عوارض از تابلوهای معرف واحد صنفی/ تدوین آیین‌نامه ساماندهی دست‌فروشان اعتصاب غذای دانشجویان به علت کیفیت پایین غذا+تصاویر برگزاری جلسه مطالبه گری دانشجویی در دانشگاه اراک+عکس ریشه‌یابی یک خشم پنهان در سیما/ ویترین سلیقه ملت را لکه‌دار نکنیم تیر تروریست‌ها در چابهار به سنگ خورد؛ برگزاری دو رویداد بین‌المللی بعد از دو عملیات در چابهار برنامه دولت برای افزایش یارانه نقدی نیازمندان در سال ۹۸ قیمت خرید دلار در بانک‎ها ۹۷/۰۹/۱۸| کاهش قیمت خرید تمام ارزها
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۳
کد خبر: 21962
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۸
طی حکمی از سوی سرپرست اداره ورزش و جوانان استان مرکزی؛

سرپرست نمایندگی ورزش وجوانان شهرستان فراهان منصوب شد

سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی، محمد غلامحسینی را به سمت سرپرست نمایندگی ورزش وجوانان شهرستان فراهان منصوب کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ عابد حقدادی سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی محمد غلامحسینی را به سمت سرپرست نمایندگی ورزش و جوانان شهرستان فراهان منصوب کرد.

 در حکم نامبرده آمده است؛

جناب آقای محمد غلامحسینی

سلام علیکم

با توجه به تجارب و توانمندی جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان سرپرست نمایندگی ورزش و جوانان شهرستان فراهان  منصوب می شوید . امید است با استعانت از خداوند منان و بهره گیری از تلاش سایر همکاران و هماهنگی با مسئولین مربوطه در پیشبرد اهداف سازمانی موفق و مؤید باشید.

 عاید حقدادی سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی

مراسم رسمی تودیع ومعارفه بزودی با حضور هیاتهای ورزشی، مسئولین استانی وشهرستانی برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ مهرداد محمودی، مسئول سابق نمایندگی اداره ورزش و جوانان فراهان به عنوان سمت سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان تفرش منصوب شد.

انتهای پیام/م

captcha