ضربان قلبتان را با پوست الکترونیک چک کنید 140هزار قطعه مرغ در ساوه و زرندیه معدوم شد طلب 24 میلیارد ریالی کمباین‌سازی از دولت/واردات ماشین‌آلات دست‌دوم بلای جان واحدهای تولیدی مراسم تشییع نمادین حضرت زهرا(س) در اسفندان کمیجان برگزار شد+تصاویر از دشنه بانک مرکزی بر کمر تولید تا پیکر آسمانی‌ها در قله دنا شکست‌ناپذیر، مثل استقلال/کی‌روش لب پرتگاه/ژنرال با قطار برگشت مراسم عزاداری شام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار شد عکس/ خاص‌ترین تیبای ایران حدیث پیامبر اکرم (ص) درباره حضرت زهرا(س) عکس/رونمایی از درهای حرمین عسکریین در بندرعباس
چهارشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
کد خبر: 21962
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۸
طی حکمی از سوی سرپرست اداره ورزش و جوانان استان مرکزی؛

سرپرست نمایندگی ورزش وجوانان شهرستان فراهان منصوب شد

سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی، محمد غلامحسینی را به سمت سرپرست نمایندگی ورزش وجوانان شهرستان فراهان منصوب کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ عابد حقدادی سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی محمد غلامحسینی را به سمت سرپرست نمایندگی ورزش و جوانان شهرستان فراهان منصوب کرد.

 در حکم نامبرده آمده است؛

جناب آقای محمد غلامحسینی

سلام علیکم

با توجه به تجارب و توانمندی جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان سرپرست نمایندگی ورزش و جوانان شهرستان فراهان  منصوب می شوید . امید است با استعانت از خداوند منان و بهره گیری از تلاش سایر همکاران و هماهنگی با مسئولین مربوطه در پیشبرد اهداف سازمانی موفق و مؤید باشید.

 عاید حقدادی سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی

مراسم رسمی تودیع ومعارفه بزودی با حضور هیاتهای ورزشی، مسئولین استانی وشهرستانی برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ مهرداد محمودی، مسئول سابق نمایندگی اداره ورزش و جوانان فراهان به عنوان سمت سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان تفرش منصوب شد.

انتهای پیام/م

captcha