نخستین کنگره شعر آئینی ـ انقلابی «کوثر ناب» فراخوان داد ضعف عملکردی و مدیریتی، منشأ مشکل اقتصادی کشور/دولت بازار چند میلیارد دلاری کشورهای آسیایی را فدای تعامل با اروپایی ها نکند AFC مجری دستورات غیرفوتبالی/ شهریار و ژنرال در فینال/ پرونده برانکو بسته شد وقت پاسخ به پادو‌های آمریکا/ نگران شیر نباشید/ آماده باش برای حکمرانی منهای نفت/ ایران سفید پوش شد تعطیلی و تاخیر در فعالیت مدارس استان مرکزی در ۳۰ دی ماه پیروزی خوشه طلایی ساوه مقابل شهرداری تبریز توئیت های فارسی ترامپ را چه کسی می نویسد؟ زمان واریز سهمیه بنزین بهمن ماه اعلام شد هاشمی از دوران نوزادی صدای مردم بود!! تصاویر/مراسم تحویل ماهواره های ظفر یک و دو
دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
کد خبر: 21182
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷

«اعتکاف» و حال و هوای معنوی معتکفین+عکس

مراسم معنوی اعتکاف در شهرستان آشتیان با حضور مردم این شهر و طلاب خارجی مرکز جامعه المصطفی در حال برگزاری است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سفیرآشتیان؛ یکی از اتفاق‌های جالب توجهی که در روزهای میانی ماه رجب رخ می‌دهد، حضور پرشور علاقمندان به ویژه جوانان در مساجد برای شرکت کردن در مراسم «اعتکاف» است.

«اعتکاف» زیباترین جلوه این عبودیت و بندگی به درگاه خداوند است، فرصتی ناب برای پرورش روح و قدم‌ها را بزرگ‌تر نهادن برای متعالی شدن و اوج گرفتن است.

در شهر آشتیان هم اعتکاف با حضور مردم این شهر و طلاب خارجی مرکز جامعه المصطفی آشتیان در حال برگزاری است.

سخنرانی‌های اخلاقی-اجتماعی، برگزاری حلقه‌های معرفت با محوریت مباحث قرآنی و مهدویت، قرائت قرآن، بررسی سیره شهدا و سرداران شهید دفاع مقدس و برنامه‌های دیگر برای معتکفین در مراسم اعتکاف نظر گرفته شده است.

 انتهای پیام/م

captcha