چرا خبرنگاران رسانه ملی می‌توانند، اما مأمورین سیستم کنترلی و نظارتی برخی از دستگاه‌ها نمی‌توانند؟ دستورالعمل مراسم عزاداری محرم ابلاغ شد برگزاری جشنواره ایده پردازی تعلیم و تربیت در دوران کرونا 8 مورد فوتی و شناسایی 128 مورد مبتلا به کروناویروس، در 24 ساعت گذشته در استان مرکزی کمک صنایع استان برای مقابله با کرونا بسیار کم است/ مخالف مراسم عزاداری نیستیم، پروتکل ها رعایت شود رییس جمهور: محرم امسال باید سلامت و سوگواری مردم کنار هم قرار گیرد شرکت ملی نفت ایران موظف به تامین یک میلیون تن قیر برای آسفالت راه های روستایی شد جزئیات دریافت کارت اعتباری خرید با وثیقه سهام عدالت/ سری دوم ETF کی عرضه می‌شود؟ افسار بازار لبنیات رها شده است/ صنایع لبنی باز هم گران کردند کارگران «هپکو» خواستار حضور و پاسخگویی تیم مدیریتی شرکت شدند
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۹
کد خبر: 21182
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷

«اعتکاف» و حال و هوای معنوی معتکفین+عکس

مراسم معنوی اعتکاف در شهرستان آشتیان با حضور مردم این شهر و طلاب خارجی مرکز جامعه المصطفی در حال برگزاری است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از سفیرآشتیان؛ یکی از اتفاق‌های جالب توجهی که در روزهای میانی ماه رجب رخ می‌دهد، حضور پرشور علاقمندان به ویژه جوانان در مساجد برای شرکت کردن در مراسم «اعتکاف» است.

«اعتکاف» زیباترین جلوه این عبودیت و بندگی به درگاه خداوند است، فرصتی ناب برای پرورش روح و قدم‌ها را بزرگ‌تر نهادن برای متعالی شدن و اوج گرفتن است.

در شهر آشتیان هم اعتکاف با حضور مردم این شهر و طلاب خارجی مرکز جامعه المصطفی آشتیان در حال برگزاری است.

سخنرانی‌های اخلاقی-اجتماعی، برگزاری حلقه‌های معرفت با محوریت مباحث قرآنی و مهدویت، قرائت قرآن، بررسی سیره شهدا و سرداران شهید دفاع مقدس و برنامه‌های دیگر برای معتکفین در مراسم اعتکاف نظر گرفته شده است.

 انتهای پیام/م

captcha