نظامی‌گری، ناکامی و دیگر هیچ! ارتش سوریه «معره النعمان» در ادلب را از لوث تروریست‌ها پاکسازی کرد «معامله قرن» درصدد حل مسأله فلسطین با پایمال کردن حقوق آنهاست نظامی‌گری، ناکامی و دیگر هیچ! شیخ‌الاسلام: معامله قرن، اعلان جنگ به فلسطینی‌ها و همه آزاده‌های جهان است بانویی که قیام علیه باطل را ابدی کرد یارانه سال آینده بیشتر می‌شود یا کمتر؟ کدام یگان حزب‌الله انتقام خون سردار سلیمانی را خواهد گرفت/ یگانی که مسئولیت‌ آن با سید حسن نصرالله است +عکس ایـن تــو و ایـن کــودکــان خــسته حــالم یـا علــی، کــن حــلالم یا علــی ترامپ زنگ بیداری مسلمانان را به صدا درآورد / قدس فروشی نیست؛ معامله قرن یک طرح انتخاباتی است+ جزئیات
چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳
کد خبر: 20349
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸
امام جمعه موقت فرمهین

حضور با بصیرت در انتخابات،آرمانهای نظام را مستحکم می کند/ولایتمدار واقعی مطیع ولایت است

امام جمعه موقت فرمهین گفت:حضور با بصیرت مردم در انتخابات نقش موثری در تداوم آرمانها و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل ازفراهان خبر؛ حجت الاسلام علی شاکری، امام جمعه موقت فرمهین در خطبه های آخرین نمازجمعه امسال با اشاره به ولادت حضرت زهرا(س) گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) بهترين الگو براي زنان امروزی در زمينه های علم و دانش، حجاب و حيا، ازدواج و معيارهای انتخاب همسر، فنون همسرداری و تربيت فرزند، كمک به اقتصاد خانواده، حضور زن در عرصه اجتماع ، سياست، سخنوري و ... است.

وی افزود: ما باید ولایت‌مداری و ولایت ستیزی را در تصویر تمام نمای شخصیت سیاسی حضرت زهرا(س) ببینیم و در ارزشها و روش‌های خود بکار ببریم و از عظمت صدیقه اطهر بهره‌برداری کنیم.

شاکری اظهار کرد: محور ولایتمداری حضرت صدیقه کبری عشق، عاطفه و گرایش احساسی نسبت به حضرت امیرالمومنین نبود بلکه محور ولایتمداری ایشان دفاع از حاکمیت امامت و حاکمیت ولایت بود.

ولایتمدار واقعی مطیع ولایت است

امام جمعه موقت فرمهین گفت: ولایتمداری تنها به عشق به ولایت نیست بلکه ولایتمدار واقعی مطیع ولایت است.

وی با اشاره به آغاز سال نو ادامه داد: در بهار تمامی موجوداتی که به خواب رفته اند بیدار می شوند، وضعیت مردم نیز با رشد گل و گیاهان رو به بهبودی می رود، حیات طبیعت به فرمان تکوینی خداوند شروع می شود و جنبش و حرکت در عالم آغاز می شود.

شاکری اظهار کرد: تبریک افراد به هم دیگر و دید و بازدیدها سنت های اجتماعی بسیار خوبی هستند و دعای تحویل سال نیز دارای فرازهای قابل تاملی است، اما آنچه در آغاز سال نو مهم است همگی باید در سال جدید به دنبال تغییرات روحی، اخلاقی و معنوی برای بهتر شدن خود باشیم، چرا که انسان می تواند در خود تغییر و تحول ایجاد کند.

امام جمعه موقت فرمهین عید نوروز را عید پاکی و سلامتی توصیف کرد و با بیان این که دل و قلوب آدمی نیز باید همراه با تازه شدن فصل از هر گونه کینه و بدی پاک شود، ادامه داد: این تازگی دوباره فرصتی برای پاک کردن و زدودن بدی ها و ناپاکی ها از قلوب انسان است.

حضور در انتخابات،دشمن را عقب می راند

وی با اشاره به انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا افزود: حضور پرشور و شعور مردم در انتخابات آینده صفحه زرین دیگری را در تاریخ مردم سالاری دینی رقم خواهد زد.

شاکری بیان کرد: اصل انتخابات حضور مردم در پای صندوقهای رای و رای دادن آنها است، شرکت در انتخابات آبروی نظام جمهوری اسلامی، اسلام ، ملت ایران و کشور است.

امام جمعه موقت فرمهین گفت: تمام دنیا نظاره گر هستند که شعور ملت را ببینند و فهم بالای مردم ما را درک کنند، بنابراین هرچه حضور مردم قوی تر و قدرتمندتر باشد، آبرو و عزت نظام را در دنیا چند برابر می‌کند و باعث عقب نشینی دشمن می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: حضور با بصیرت مردم در انتخابات نقش موثری در تداوم آرمانها و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.

انتهای پیام/ش

captcha