نظامی‌گری، ناکامی و دیگر هیچ! ارتش سوریه «معره النعمان» در ادلب را از لوث تروریست‌ها پاکسازی کرد «معامله قرن» درصدد حل مسأله فلسطین با پایمال کردن حقوق آنهاست نظامی‌گری، ناکامی و دیگر هیچ! شیخ‌الاسلام: معامله قرن، اعلان جنگ به فلسطینی‌ها و همه آزاده‌های جهان است بانویی که قیام علیه باطل را ابدی کرد یارانه سال آینده بیشتر می‌شود یا کمتر؟ کدام یگان حزب‌الله انتقام خون سردار سلیمانی را خواهد گرفت/ یگانی که مسئولیت‌ آن با سید حسن نصرالله است +عکس ایـن تــو و ایـن کــودکــان خــسته حــالم یـا علــی، کــن حــلالم یا علــی ترامپ زنگ بیداری مسلمانان را به صدا درآورد / قدس فروشی نیست؛ معامله قرن یک طرح انتخاباتی است+ جزئیات
چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱
کد خبر: 20086
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
بازاری که این روزها خریدار ندارد؛

بازار نه چندان پُر رونق فراهان در روزهای پایانی سال+عکس

با نزدیک شدن به شب عید نوروز و سال نو، بازار محلی فراهان حال و هوای خاصی به خود گرفت، بازاری که خریدارش کم است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به گزارش فراهان خبر؛ حال و هوای بازار محلی فراهان این هفته متفاوت‌تر از هفته های دیگر بود.

کمتر از دو هفته به عید نوروز مانده است، این روزهای پایانی سال هر کسی به دنبال خرید عید و مهیا شدن برای سال جدید است .

بازار شلوغ از جمعیتی است که از شهر و روستا آمده اند تا خریدار باشند؛ اما بخشی از این ازدحام، جمعیتی هستند که قدرت اقتصادی‌شان افزایشی پیدا نکرده و در قیمت‌های بازار، راهشان را کج می کنند.

بازار فروش ماهی قرمز از بقیه داغ تر است، هریک از فروشندگان ماهی قرمز، گوشه‌ای از این بازار را انتخاب کرده و در کنار تشت های مملو از ماهی های تزئینی کوچک و بزرگ، تنگ های شیشه ای زیبا با طرح های متفاوت و جذاب چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کنند.

 انتهای پیام/م

captcha