امام جمعه شازند اظهار کرد:

حضور در انتخابات، از قوی ترین مؤلفه های صیانت از نظام و ولایت

امام جمعه شازند با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: جمعه آینده ملت ایران امتحانی بزرگ در پیش دارند که این آزمون بزرگ الهی(حضور در انتخابات) یکی از قوی ترین و مهمترین مؤلفه های حفظ و صیانت از نظام و ولایت است.
کد خبر: ۱۹۹۷ تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۸
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری شازند ما، حجت الاسلام موسوی، امام جمعه شازند در خطبه های این هفته نماز جمعه شازند با اشاره به اهمیت و جایگاه ولایت فقیه گفت: امروزه تمام جنایات و کشتار که در کشورهای منطقه رخ می دهد به دلیل نبودن نعمتی همچون ولایت است.وی افزود: ایران اسلامی امروزه از نعمت بزرگ الهی ولایت برخوردار است و ما علاوه بر شکر گذاری خداوند باید حافظ آن باشیم.


امام جمعه شازند با اشاره به در پیش بودن انتخابات اظهار کرد: جمعه آینده ملت ایران امتحانی بزرگ در پیش دارند که این آزمون بزرگ الهی(حضور در انتخابات) یکی از قوی ترین و مهمترین مؤلفه های حفظ و صیانت از نظام و ولایت است.

موسوی بیان کرد: حضور مردم در پای صندوق های رأی و انتخاب اصلح که فردی متدین، متخصص، متعهد، متحرک و متخلق به اخلاق اسلامی باید باشد از اجر و ثواب بالایی برخوردار است.

وی یادآور شد: هر کشوری که مجلسی قدرتمند، شجاع، ولایی و خدایی داشته باشد پیروز و سرافراز می ماند و امروزه ایران اسلامی مصداق این موضوع است.

امام جمعه شازند همچنین به تبلیغات انتخاباتی کاندیداها اشاره و عنوان کرد: تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری آغاز شده و استفاده از تریبون نماز جمعه برای تبلیغات ممنوع است.

گفتنی است نماز جمعه امروز 30 بهمن ماه در شازند با حضور پر شور مردم و کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و یکی از کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.

انتهای پیام/ک