پیش بینی برف، باران و کولاک در ۲۷ استان حاشیه دیدار فوتبال ایران و عراق چه خودرو‌هایی ارزان شدند؟ تشییع پیکر شهدای حادثه هواپیمای بوئینگ707 / تصاویر آیا فردوسی‌پور ممنوع‌التصویر شده است؟ نگاهی به وضعیت مهاجم مورد نظر استقلال/ کابوس گرو تکرار می‌شود؟ دست‌نوشته‌ رهبر انقلاب در تجلیل از شهید نواب صفوی پیش‎بینی افزایش قیمت بنزین و گازوئیل در مناطق مرزی در سال ۹۸ #از_خاشقچی_تا_مرضیه | طوفان توئیتری کاربران در اعتراض به حقوق‌ بشر آمریکایی عملیات وزارت اطلاعات در جنگ اقتصادی؛ دستگیری ۵۴نفر در ۳۰روز
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۴
کد خبر: 19801
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳
همزمان با روز درختکاری؛

زنگ سبز در مدارس زرندیه نواخته شد

به مناسبت آغاز هفته در ختکاری و منابع طبیعی، با هدف ترویج فرهنگ درخت و درختکاری و حفظ و حمایت از منابع طبیعی و محیط زیست زنگ سبز در مدارس شهرستان زرندیه با حضور مسئولین نواخته شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از زر خبر، به مناسبت  آغاز هفته منابع طبیعی، با هدف ترویج فرهنگ درخت و درختکاری و ایجاد فرهنگ فضای سبز و حفظ و حمایت از منابع طبیعی و محیط زیست زنگ سبز در مدارس شهرستان زرندیه با حضور سرپرست فرمانداری، امام جمعه و سایر مسئولین شهرستان نواخته شد .

همچنین در اولین روز از این هفته مراسم درختکاری در جاده مامونیه به ساوه (روستای کریم آباد ) با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان زرندیه، امام جمعه و سایر مسئولین شهرستان زرندیه برگزار و مسئولین اقدام به غرس نهال نمودند.

captcha