حسن روحانی از دیدگاه مردم و حامیان دولت چگونه ارزیابی می‌شود؟ هشدار به ترامپ برای بی ثبات کردن اوضاع جهان/ آیا آمریکا می‌تواند صادرات نفت ایران را به صفر برساند؟ دعای کل سپاه بدرقه راه «آقاعزیز»/ به خط شدن فرماندهان ۴ دهه سپاه خرابکار‌های ذهنی وجودمان را بشناسیم فروش رسمی بازی‌های مستهجن خارجی در بازار ایران/ دیجی‌کالا با چه مجوزی بازی رایانه‌ای توزیع می‌کند؟ +عکس کدام خودروها امروز افزایش قیمت داشتند؟ / قیمت محصولات سایپا در ۴ اردیبهشت + جدول چاقی مغز را کوچک می‌کند ضربان‌ساز بدون باتری، با موفقیت روی خوک‌ها آزمایش شد مخالفت شرکای ایران با تحریم نفتی جمهوری اسلامی/ چرا عربستان نمی تواند جایگزین خوبی برای نفت ایران باشد خط کشی بین بازیگران سینما و تلویزیون را قبول ندارم/ تقلید برای بازیگر کار درستی نیست/ بازی حامد بهداد در آرایش غلیظ مرا به یاد بازی خودم در وضعیت سفید انداخت
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۹
کد خبر: 19203
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۵
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی خبر داد

ارسال 1800 اثر به دبیرخانه جشنواره «سفیران سلامت» استان مرکزی

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی از پایان داوری یک‌هزار و 800 اثر ارسال شده به دبیر خانه استانی نخستین جشنواره دانش‌‌آموزی سفیران سلامت در استان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  زرخبر، مهدی دمنه معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به برگزاری نخستین جشنوراه سفیران سلامت در مدارس این استان گفت: نخستین جشنواره دانش آموزی «سفیران سلامت» در 4 موضوع خودمراقبتی، بهداشت فردی و پیشگیری از بیماری‌های واگیر و غیر واگیر، تغذیه سالم و ترویج فرهنگ تغذیه صحیح، اهمیت ورزش و تحرک بدنی در سلامتی و نقش محیط زیست و راه‌های حفاظت از آن در سطح مدارس استان مرکزی اجرا شد.

وی افزود: این جشنواره با هدف ارتقاء سطح سلامت، تغییر نگرش و رفتار دانش آموزان و سواد بهداشتی آنان با همکاری و همیاری گروه همسالان ویژه دانش آموزان تمامی دوره‌های تحصیلی همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی اجرا شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد: یک هزار و 800 اثر برتر در رشته های مقاله، داستان کوتاه، نقاشی، روزنامه دیواری، فیلم کوتاه، عکاسی، نمایش، سرود و خوشنویسی به دبیرخانه استانی جشنواره سفیران سلامت ارسال شد.

دمنه تصریح کرد: پس از داوری آثار در مرحله شهرستانی، در مرحله استانی داوری آثار دریافتی با همکاری کارشناسان حوزه‌های مرتبط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان و اداره کل آموزش و پرورش انجام شد که  پس از انجام فرآیند داوری، در هر رشته سه اثر منتخب استان به تفکیک جنسیت به دبیرخانه کشوری جشنواره  سفیران سلامت در وزارت آموزش و پرورش ارسال می‌شود.

انتهای پیام/م

captcha