۱۷ پروژه شهری در اراک به بهره‌برداری رسید اولین بوستان تخصصی ویژه بانوان استان مرکزی در اراک افتتاح شد مبارزه ای نرم تر از سخت ، سخت تر از نرم/ مبارزه اسلحه با استدلال مراسم چهلم شهید مدافع وطن «مرتضی کارچانی» برگزار می‌شود سلطان سکه و همدستش اعدام شدند کشتی‌گیر استان مرکزی به اردوی تیم ملی دعوت شد پیشرفت40 درصدی کتابخانه مرکزی بعد از 10 سال/توقف کار بزرگ‌ترین پروژه فرهنگی استان مرکزی از تولید گرفتارِ کاغذ بازی تا پاسِ ظریف به حریف شادی پرتغالی بعد از باخت پرسپولیس/علی کریمی را به استقلال قالب کردند/تهدید به تعلیق فوتبال ایران! ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
کد خبر: 19203
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۵
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی خبر داد

ارسال 1800 اثر به دبیرخانه جشنواره «سفیران سلامت» استان مرکزی

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی از پایان داوری یک‌هزار و 800 اثر ارسال شده به دبیر خانه استانی نخستین جشنواره دانش‌‌آموزی سفیران سلامت در استان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  زرخبر، مهدی دمنه معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به برگزاری نخستین جشنوراه سفیران سلامت در مدارس این استان گفت: نخستین جشنواره دانش آموزی «سفیران سلامت» در 4 موضوع خودمراقبتی، بهداشت فردی و پیشگیری از بیماری‌های واگیر و غیر واگیر، تغذیه سالم و ترویج فرهنگ تغذیه صحیح، اهمیت ورزش و تحرک بدنی در سلامتی و نقش محیط زیست و راه‌های حفاظت از آن در سطح مدارس استان مرکزی اجرا شد.

وی افزود: این جشنواره با هدف ارتقاء سطح سلامت، تغییر نگرش و رفتار دانش آموزان و سواد بهداشتی آنان با همکاری و همیاری گروه همسالان ویژه دانش آموزان تمامی دوره‌های تحصیلی همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی اجرا شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد: یک هزار و 800 اثر برتر در رشته های مقاله، داستان کوتاه، نقاشی، روزنامه دیواری، فیلم کوتاه، عکاسی، نمایش، سرود و خوشنویسی به دبیرخانه استانی جشنواره سفیران سلامت ارسال شد.

دمنه تصریح کرد: پس از داوری آثار در مرحله شهرستانی، در مرحله استانی داوری آثار دریافتی با همکاری کارشناسان حوزه‌های مرتبط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان و اداره کل آموزش و پرورش انجام شد که  پس از انجام فرآیند داوری، در هر رشته سه اثر منتخب استان به تفکیک جنسیت به دبیرخانه کشوری جشنواره  سفیران سلامت در وزارت آموزش و پرورش ارسال می‌شود.

انتهای پیام/م

captcha