برگزاری۸۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در شازند/برگزاری همایش شکوه اقتدار با حضور بسیجیان آمارهای کاغذی منجر به توسعه نمی‌شود/توسعه نتیجه بالفعل شدن پتانسیل‌های بالقوه است مسابقات انتخابی المپیاد استعدادیابی بدمینتون استان مرکزی/راه‌یابی 6 ورزشکار به مسابقات المپیاد استعدادیابی کشور اراک قهرمان مسابقات قهرمانی بوکس استان مرکزی شد قوانین عجیبی که باورتان نمی شود واقعی باشند از فروپاشیدن کابینه رژیم صهیونیستی تا سوئیفیت اروپایی تقریباً هیچ دار و دسته پرتغالی‌ها/بدرقه در انزوا/ناسزاگویی و حمله به خبرنگار! درخواست از دادستان کشور برای ورود به ماجرای ادعای ظریف درباره پولشویی آثار و برکات امام مهدی (عج) در زمان غیبت دولت روزانه ۷۰۴.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان خرج جاری دارد +نمودار
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
کد خبر: 19202
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰
مدیر جهاد کشاورزی زرندیه خبر داد

افزایش 40 میلمتری بارش‌ها در زرندیه نسبت به سال گذشته

مدیر جهاد کشاورزی زرندیه با اشاره به بارندگی‌های اخیر در این شهرستان از افزایش 40 میلمتری بارش‌ها نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ احمد قره‌بیگلو مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرندیه در گفت‌وگو با خبرنگار  زرخبر، با اشاره به میزان بارش‌ نزولات آسمانی در شهرستان زرندیه گفت: در سال زراعی جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش 40 میلیمتری میزان بارش‌ها بودیم.

وی افزود: سال گذشته میزان بارش‌ها 105 میلی‌متر بوده در حالیکه از ابتدای سال آبی تاکنون میزان بارش‌ها 145 میلیمتر شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرندیه تصریح کرد: بارندگی‌های اخیر خوشبختانه هیچ گونه خسارتی به باغات و مزارع این شهرستان وارد نکرده است و همین افزایش بارش‌ها حکایت از وضعیت بهتر امسال برای بخش کشاورزی دارد و این مایه خرسندی کشاورزان و باغداران شده است.

مدیر جهادکشاورزی زرندیه با اشاره به وضعيت بارندگی ايستگاههای  هواشناسی استان مركزی در سال زراعی از یکم مهرماه تا دوم اسفندماه بر حسب میلیمتر از ایستگاه سينوپتيک شهرستان مامونیه در سال زراعی بلندمدت 53 درصد است.

انتهای پیام/

captcha