رشد اقتصادی با احتساب نفت ۱.۷ درصد شد/رشد بدون نفت ۱.۹ درصد بازداشت ۵ خدمه شناور صیادی خارجی در آب‌های خلیج فارس پهپاد یمنی ها مواضع مزدوران سعودی را هدف قرار داد پایان مرحله نخست رزمایش سراسری بسیج همزمان با عاشورای حسینی دستگیری یکی از عوامل حمله تروریستی به سفارت ایران در بیروت بازخوانی 10 حدیث مشهور و نورانی درباره امام حسین (ع) حکم مشایی ابلاغ شد/ هنوز اعتراضی به حکم صادره برای مشایی نشده است رکوردی دیگر برای مسی + عکس وقتی برای عباس(ع) امان نامه آوردند/ رفع الله رایة العباس صدور دستور پلمب سکه ثامن از سوی اتحادیه طلا و جواهر
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
کد خبر: 19202
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰
مدیر جهاد کشاورزی زرندیه خبر داد

افزایش 40 میلمتری بارش‌ها در زرندیه نسبت به سال گذشته

مدیر جهاد کشاورزی زرندیه با اشاره به بارندگی‌های اخیر در این شهرستان از افزایش 40 میلمتری بارش‌ها نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ احمد قره‌بیگلو مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرندیه در گفت‌وگو با خبرنگار  زرخبر، با اشاره به میزان بارش‌ نزولات آسمانی در شهرستان زرندیه گفت: در سال زراعی جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش 40 میلیمتری میزان بارش‌ها بودیم.

وی افزود: سال گذشته میزان بارش‌ها 105 میلی‌متر بوده در حالیکه از ابتدای سال آبی تاکنون میزان بارش‌ها 145 میلیمتر شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرندیه تصریح کرد: بارندگی‌های اخیر خوشبختانه هیچ گونه خسارتی به باغات و مزارع این شهرستان وارد نکرده است و همین افزایش بارش‌ها حکایت از وضعیت بهتر امسال برای بخش کشاورزی دارد و این مایه خرسندی کشاورزان و باغداران شده است.

مدیر جهادکشاورزی زرندیه با اشاره به وضعيت بارندگی ايستگاههای  هواشناسی استان مركزی در سال زراعی از یکم مهرماه تا دوم اسفندماه بر حسب میلیمتر از ایستگاه سينوپتيک شهرستان مامونیه در سال زراعی بلندمدت 53 درصد است.

انتهای پیام/

captcha