#تنبیه_ملکه/ اینکه گفتن یکی بزنید، ده تا می‌خورید، یعنی اینکه میخوان ده تا نفتکش توقیف کنن؟ کارت سوخت جایگاه‌داران تا مدت محدودی فعال خواهد بود/ اینستکس بدون دریافت پول نفت به درد نمی‌خورد تقدیر نمایندگان مجلس از اقدام سپاه در توقیف نفتکش انگلیسی عطوان: هیچ ائتلاف آمریکایی یارای مقابله با اراده ایران را ندارد از تحریم انتخابات تا حضور مشروط و مشارکت حداکثری/ تهدید به شورش توسط اصلاح طلبان چند سال بعد از فتح دولت و مجلس و شورای شهر! اثبات خواص ضد التهابی داروی اکتشافی درمان بیماری‌های خودایمنی ۳۰۰ محیط‌بان به یگان حفاظت محیط‌زیست کشور اضافه می‌شود عباس عبدی: دولت با وضع فعلی‌اش نیازی به برانداز ندارد/ اروپا به تعهداتش عمل نکند، ایران مجبور به خروج از برجام است چشم آموزش‌و‌پرورش کور شد! کنفدراسیون فوتبال آسیاصلاحیت مدیرعامل سابق پرسپولیس را تایید نکرد
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۲
کد خبر: 19202
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰
مدیر جهاد کشاورزی زرندیه خبر داد

افزایش 40 میلمتری بارش‌ها در زرندیه نسبت به سال گذشته

مدیر جهاد کشاورزی زرندیه با اشاره به بارندگی‌های اخیر در این شهرستان از افزایش 40 میلمتری بارش‌ها نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ احمد قره‌بیگلو مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرندیه در گفت‌وگو با خبرنگار  زرخبر، با اشاره به میزان بارش‌ نزولات آسمانی در شهرستان زرندیه گفت: در سال زراعی جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش 40 میلیمتری میزان بارش‌ها بودیم.

وی افزود: سال گذشته میزان بارش‌ها 105 میلی‌متر بوده در حالیکه از ابتدای سال آبی تاکنون میزان بارش‌ها 145 میلیمتر شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرندیه تصریح کرد: بارندگی‌های اخیر خوشبختانه هیچ گونه خسارتی به باغات و مزارع این شهرستان وارد نکرده است و همین افزایش بارش‌ها حکایت از وضعیت بهتر امسال برای بخش کشاورزی دارد و این مایه خرسندی کشاورزان و باغداران شده است.

مدیر جهادکشاورزی زرندیه با اشاره به وضعيت بارندگی ايستگاههای  هواشناسی استان مركزی در سال زراعی از یکم مهرماه تا دوم اسفندماه بر حسب میلیمتر از ایستگاه سينوپتيک شهرستان مامونیه در سال زراعی بلندمدت 53 درصد است.

انتهای پیام/

captcha