روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است زمان توزیع میوه شب عید/ قیمت مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد تأکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است چگونه مشکلات قلبی خود را پیش‌بینی کنیم؟ بن بست موقت برای انتخاب جانشین کی روش در تیم ملی! عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد دعوت از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی درباره عملکرد سازمان خصوصی سازی روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌ تعیین مجازات برای صادرکنندگانی که ارز صادراتشان را به کشور بازنمی‌گردانند
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰
کد خبر: 19202
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰
مدیر جهاد کشاورزی زرندیه خبر داد

افزایش 40 میلمتری بارش‌ها در زرندیه نسبت به سال گذشته

مدیر جهاد کشاورزی زرندیه با اشاره به بارندگی‌های اخیر در این شهرستان از افزایش 40 میلمتری بارش‌ها نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ احمد قره‌بیگلو مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرندیه در گفت‌وگو با خبرنگار  زرخبر، با اشاره به میزان بارش‌ نزولات آسمانی در شهرستان زرندیه گفت: در سال زراعی جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش 40 میلیمتری میزان بارش‌ها بودیم.

وی افزود: سال گذشته میزان بارش‌ها 105 میلی‌متر بوده در حالیکه از ابتدای سال آبی تاکنون میزان بارش‌ها 145 میلیمتر شده است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرندیه تصریح کرد: بارندگی‌های اخیر خوشبختانه هیچ گونه خسارتی به باغات و مزارع این شهرستان وارد نکرده است و همین افزایش بارش‌ها حکایت از وضعیت بهتر امسال برای بخش کشاورزی دارد و این مایه خرسندی کشاورزان و باغداران شده است.

مدیر جهادکشاورزی زرندیه با اشاره به وضعيت بارندگی ايستگاههای  هواشناسی استان مركزی در سال زراعی از یکم مهرماه تا دوم اسفندماه بر حسب میلیمتر از ایستگاه سينوپتيک شهرستان مامونیه در سال زراعی بلندمدت 53 درصد است.

انتهای پیام/

captcha