اولین بوستان تخصصی ویژه بانوان استان مرکزی در اراک افتتاح شد مبارزه ای نرم تر از سخت ، سخت تر از نرم/ مبارزه اسلحه با استدلال مراسم چهلم شهید مدافع وطن «مرتضی کارچانی» برگزار می‌شود سلطان سکه و همدستش اعدام شدند کشتی‌گیر استان مرکزی به اردوی تیم ملی دعوت شد پیشرفت40 درصدی کتابخانه مرکزی بعد از 10 سال/توقف کار بزرگ‌ترین پروژه فرهنگی استان مرکزی از تولید گرفتارِ کاغذ بازی تا پاسِ ظریف به حریف شادی پرتغالی بعد از باخت پرسپولیس/علی کریمی را به استقلال قالب کردند/تهدید به تعلیق فوتبال ایران! ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
کد خبر: 18897
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۳

آزمون حافظان قرآن در زرندیه برگزار شد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زرندیه گفت: پنجمین دوره آزمون حافظان قرآن کریم با رقابت ۱۵۰ حافظ در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام حمید کرمی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه زرندیه، در گفت‌وگو با خبرنگار زرخبر؛ بااشاره به برگزاری پنجمین دوره آزمون حافظان قرآن کریم گفت: ۱۵۰ نفر از حافظان این شهرستان در بخش کتبی این آزمون که پنجشنبه ۲۸ بهمن‌ماه همزمان با سراسر کشور برگزار شد شرکت کردند.

وی تصریح کرد: با توجه به بُعد مسافت شهرهای تابعه زرندیه، این آزمون در سه نقطه حسینیه علی‌ابن‌ابیطالب(ع) مأمونیه، مسجد جامع شهر زوایه و مؤسسه قرآنی فاطمه الزهرا(س) پرندک در رشته‌های جزء ۳۰ ، ۳۰ و ۱، ۳۰، ۱ و۲ ، ۵ جزء، ۱۰، ۱۵، ۲۰ جزء، حفظ کل و حفظ موضوعی ۱۲۰ ، ۱۵۰ و ۳۰۰ موضوع برگزار شد.

حجت‌الاسلام کرمی اضافه کرد: به جز رشته حفظ ۱۲۰ موضوع ویژه نوجوانان کمتر از ۱۸ سال برای هیچ یک از رشته‌ها محدودیت سنی وجود نداشت و تمام افرادی که در بخش شفاهی شرکت داشتند می‌تواستند در بخش کتبی نیز حضور داشته باشند.

انتهای پیام/ک

captcha