واکنش طنز کاربران به توقیف کشتی‌های یونانی/ فروش 2 نفتکش در دیوار! هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۹ استان/ روند تدریجی افزایش دما در ۵ روز آینده سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است برگزاری مراسم یادبود جانباختگان آبادان در مساجد و مصلی‌های کشور خبر اصلاح قیمت سوخت تکذیب شد جمع‌آوری ۹۰ماینر غیرمجاز در استان مرکزی/ میانگین انرژی موردنیاز برای استخراج هر بیت‌کوین ۳۰۰ مگاوات ساعت برآورد می‌شود رونمایی از دستاورد‌های جدید پایگاه پهپادی ۳۱۳ ارتش
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱
کد خبر: 18707
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰
همزمان با ایام فاطمیه انجام شد؛

برپایی نمایشگاه «یاس کبود» در خمین+ عکس

نمایشگاه یاس کبود با موضوع زندگی حضرت فاطمه(س) با محوریت امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در مصلی امام خمینی(ره) شهرستان خمین برپا شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری خمین نیوز نمایشگاه یاس کبود با موضوع زندگی حضرت فاطمه(س) با محوریت امام حسن(ع) و امام حسین(ع) در مصلی امام خمینی(ره) شهرستان خمین برپا شد.

نصرت‌الله هاشمی مسئول این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار ایگاه خبری خمین نیوز گفت: این نمایشگاه با مشارکت مردمی و با هزینه 40 میلیون تومانی برگزار شده است. این نمایشگاه با فعالیت حدود 50 نفر در سه ماه کاری به همت هیئت قائمیه روستای کفسان، تهیه و برپا شده است.

وی ضمن گله‌مندی از برخی مسئولین گفت: برخی از مسئولین شهرستان همکاری خوبی نداشتند و حتی سال گذشته برخی از آنها با بازدید از این نمایشگاه و گرفتن عکس، این نمایشگاه را در گزارش کاری خود ثبت کرده بودند.

هاشمی ادامه داد: در سال گذشته حدود 40 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند، اما مسئولین از این کار فرهنگی حمایتی نداشته اند.

این نمایشگاه به مدت یک ماه از 23 بهمن الی 23 اسفندماه برای بازدید عموم از ساعت 8 صبح الی 8 شب دایر است.

در این نمایشگاه نیز زندگی حضرت زهرا(س) نیز برای بازدیدکنندگان به صورت پخش کلیپ روایت می شود.

captcha
آخرین اخبار