#تنبیه_ملکه/ اینکه گفتن یکی بزنید، ده تا می‌خورید، یعنی اینکه میخوان ده تا نفتکش توقیف کنن؟ کارت سوخت جایگاه‌داران تا مدت محدودی فعال خواهد بود/ اینستکس بدون دریافت پول نفت به درد نمی‌خورد تقدیر نمایندگان مجلس از اقدام سپاه در توقیف نفتکش انگلیسی عطوان: هیچ ائتلاف آمریکایی یارای مقابله با اراده ایران را ندارد از تحریم انتخابات تا حضور مشروط و مشارکت حداکثری/ تهدید به شورش توسط اصلاح طلبان چند سال بعد از فتح دولت و مجلس و شورای شهر! اثبات خواص ضد التهابی داروی اکتشافی درمان بیماری‌های خودایمنی ۳۰۰ محیط‌بان به یگان حفاظت محیط‌زیست کشور اضافه می‌شود عباس عبدی: دولت با وضع فعلی‌اش نیازی به برانداز ندارد/ اروپا به تعهداتش عمل نکند، ایران مجبور به خروج از برجام است چشم آموزش‌و‌پرورش کور شد! کنفدراسیون فوتبال آسیاصلاحیت مدیرعامل سابق پرسپولیس را تایید نکرد
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۳
کد خبر: 18658
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷

كشف 40 كيلو تریاک در استان مركزي

40 كيلو گرم ماده مخدر ترياك در عمليات پليس در يكي از شهرستان هاي استان كشف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به گزارش زرخبر؛ سرهنگ "يوسف سپهوند" جانشين فرماندهي انتظامي استان مركزي در تشريح اين خبر گفت: روز گذشته ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر يكي از شهرستان هاي استان در يكي از محورهاي مواصلاتي به يك دستگاه وانت پیکان كه در حال تردد بود، مشكوك شده و خودرو را متوقف كردند.

وي افزود: در بازرسي  از خودرو،‌مقدار40 كيلوگرم ماده مخدر تریاک كشف شد.

سرهنگ سپهوند یادآور شد: در اين عمليات دو نفر دستگیر و پس از تشكيل پرونده، براي سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شدند.

انتهای پیام/

captcha