روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است زمان توزیع میوه شب عید/ قیمت مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد تأکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است چگونه مشکلات قلبی خود را پیش‌بینی کنیم؟ بن بست موقت برای انتخاب جانشین کی روش در تیم ملی! عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد دعوت از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی درباره عملکرد سازمان خصوصی سازی روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌ تعیین مجازات برای صادرکنندگانی که ارز صادراتشان را به کشور بازنمی‌گردانند
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۱
کد خبر: 18658
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷

كشف 40 كيلو تریاک در استان مركزي

40 كيلو گرم ماده مخدر ترياك در عمليات پليس در يكي از شهرستان هاي استان كشف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به گزارش زرخبر؛ سرهنگ "يوسف سپهوند" جانشين فرماندهي انتظامي استان مركزي در تشريح اين خبر گفت: روز گذشته ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر يكي از شهرستان هاي استان در يكي از محورهاي مواصلاتي به يك دستگاه وانت پیکان كه در حال تردد بود، مشكوك شده و خودرو را متوقف كردند.

وي افزود: در بازرسي  از خودرو،‌مقدار40 كيلوگرم ماده مخدر تریاک كشف شد.

سرهنگ سپهوند یادآور شد: در اين عمليات دو نفر دستگیر و پس از تشكيل پرونده، براي سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شدند.

انتهای پیام/

captcha