روحانی در نشست مجمع عمومی بانک مرکزی

اگر کسی از رفع تحریم خوشحال نباشد باید در ایرانی بودن او شک کرد+عکس نوشت

مگر می‌شود کسی ایرانی باشد و از رفع تحریم‌ها خوشحال نباشد ممکن است برخی در تحریم‌ها منافع مالی داشته باشند اما آدم برای نفع مالی چند نفر نباید منافع ۸۰ میلیون را فدا کند.
کد خبر: ۱۸۰۴ تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۱
به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از نسل فردا: حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی که روز گذشته در مجمع عمومی سالیانه بانک مرکزی در جمع مدیران بانکی و اقتصادی سخن می‌گفت اظهار داشت: عید امسال ما با دو حادثه مبارک توام شده؛ اول موفقیت ملت ایران در مذاکرات هسته‌ای و دوم پایان دادن به دوره ظالمانه تحریم‌ها.


او ادامه داد: بدخواهان تلاش زیادی کردند تا مردم ما نتوانند در مسیر توسعه و پیشرفت باشند و در فضای رقابتی در اقتصاد حضور پیدا نکنیم، اما نسل تحصیلکرده ما با هزاران زحمت نقش خود را ایفا کردند. صنعت بانکداری آنقدر اهمیت دارد که در فشار تحریم به ملت ایران، بد‌ترین فشار از طریق بانک‌ها آغاز شد.

رییس دولت یازدهم افزود: بانک‌ها هم شریان حیات اقتصادی جامعه هستند و هم شریان ارتباطی کشور با دیگر‌ کشورهاست. در دوران تحریم‌ها بد‌ترین تحریم تاریخی اقتصادی بر مردم عزیز کشورمان تحمیل شد؛ از کشتیرانی گرفته تا بیمه و بانک تا تبادل اسکناس و فلزهای گرانبها تا صنعت پتروشیمی و خودرو؛ تقریبا همه شریان‌های حیاتی یک کشور را با مشکل مواجه کردند و با این کار‌ها می‌خواستند ایران را به ۵۰ سال پیش برگردانند.

روحانی با بیان اینکه یک نفر نمی‌گوید در مذاکره سر ماه کلاه رفت؛ اظهار داشت: حتی بدخواهان ما می‌گویند ایران سر ۵+۱ را کلاه گذاشت.

وی گفت: در تاریخ ایران و کشورهای در حال توسعه نداشتیم دیپلمات‌هایی در برابر شش قدرت بنشینند و به خوبی از حقوق یک ملت دفاع کنند اگر کسی از رفع تحریم خوشحال نباشد باید در ایرانیت وی شک کرد مگر می‌شود کسی ایرانی باشد و از رفع تحریم‌ها خوشحال نباشد

ممکن است برخی در تحریم‌ها منافع مالی داشته باشند اما آدم برای نفع مالی چند نفر نباید منافع ۸۰ میلیون را فدا کند.

145535528978116700

145535531339538000

انتهای پیام/ش