افزایش شیفت مرکز بهداشت هم به لیست افتتاح ها اضافه شد

بهره برداری سیاسی از یک افتتاح/ روبان هایی که بیهوده قیچی می شوند+تصاویر

مرکز بهداشتی درمانی خنجین که قبلا کار خود را با یک شیفت کاری انجام می داد به دو شیفت کاری ارتقا پیدا کرد و مسئولان نیز به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب ارتقای شیفت این مرکز را در حالیکه مشغول به فعالیت بود، افتتاح کردند.
کد خبر: ۱۷۸۲ تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰
به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از فراهان خبر، شهر خنجین در فاصله ی 30 کیلومتری از مرکز شهر فرمهین قرار دارد.
 
جمعیت این شهر بر اساس سرشماری مرکز آمار ایران، در سال ۱۳۹۰ برابر با ۱۲۹۳۴ نفر بوده‌ است.
یکی از مشکلات عمده مردم این شهر عدم حضور متخصص و پزشک به صورت دائم در درمانگاه است، درمانگاه خنجین در یک شیفت کاری به شهروندان خدمات رسانی می کند. نبود پزشک در شیفت بعد از ظهر باعث شده بسیاری از مردم این شهرستان برای درمان راهی شهرستان های دیگر به خصوص فرمهین شوند.
مرکز بهداشتی درمانی شهر خنجین که در یک شیفت کاری به شهروندان خدمات رسانی می کرد با پیگیری های فراوان، در هفتمین روز از دهه فجر انقلاب مرکز بهداشتی و درمانی شهرخنجین از یک شیفت به دو شیفت کاری ارتقا پیدا کرد.
در مراسم بهره برداری از این مرکز گفته شد که این مرکز با افزایش کادر درمانی و پزشک از ساعت ساعت 8 صبح تا 11 شب آماده پذیرش بیماران است و بعد از ساعت 11 شب تا 8 صبح با حضور پزشک کشیک به بیماران اورژانسی نیز خدمات مورد نیاز ارایه می شود.
این مرکز با حضور مسئولان شهرستان در 18 بهمن به بهره برداری رسید اما روز بعد عکسهایی توسط کاربران در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در ساعت 8 شب درهای این مرکز به روی بیماران بسته بوده است:

مجتبی دستجانی، رئیس مرکز بهداشتی درمانی شهرستان فراهان که در افتتاحیه ارتقای شیفت کاری مرکز بهداشتی خنجین حضور نداشت در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر با بیان اینکه ارتقای شیفت کاری نیاز به افتتاحیه ندارد، گفت: مرکز بهداشتی درمانی خنجین از ساعت 8 صبح تا ساعت 2 بعداز ظهر در یک شیفت کاری و از ساعت 2 عصر تا 9 شب به همشهریان خدمات رسانی می کند.
شنیده ها حاکی از این است که پشت پرده این افتتاحیه، بهره برداری سیاسی به نفع جناح خاصی بوده است.
 

انتهای پیام/ک