امام جمعه خنداب:

فتنه۸۸ ملاک خوبی برای سنجش کاندیداهای مجلس است/مجلس قوی جلوی مستکبران خواهد ایستاد/خروج قلب راکتور اراک ارتباطی با جاری شدن آب قره‌چای ندارد

امام جمعه خنداب گفت: فتنه۸۸ ملاک خوبی برای سنجش کاندیداها هست که ببینیم افراد در جریان فتنه چه می کردند، آیا این افراد فتنه را همراهی کرده و یا مخالف و یا گاها ساکت فتنه بودند.
کد خبر: ۱۷۵۳ تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۴
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، حجت الاسلام مجدی‌زاده امام جمعه خنداب در نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته خنداب ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22بهمن در خنداب به مسئله انتخابات پرداخت و گفت: آنچه که از فرمایشات مقام معظم رهبری می توان برداشت کرد حضور حداکثری مردم در راهپیمایی 22 بهمن تشویق همدیگر برای حضور در انتخابات هفتم اسفند ماه است.
مجدی زاده اظهار کرد: رهبر انقلاب در بعضی از فرمایشاتشان می فرمایند، «شخص متدین متخصص انتخاب کنید»، کسانی را انتخاب کنید که طرفدار عدالت و حقوق محرومین و پیرو ولایت فقیه و مخالف فساد باشند.

وی افزود: برخی از افراد ممکن است از ولایت فقیه اسم ببرند ولی در عمل خیلی پیرو ولایت فقیه نباشند، فتنه 88 ملاک خوبی برای سنجش کاندیداها هست که ببینیم افراد در جریان فتنه چه می کردند، آیا این افراد فتنه را همراهی کرده و یا مخالف و یا گاها ساکت فتنه بودند؟، با وجود این مسایل ببینید افرادی که در فتنه دخالت داشتند اصلاح شده‌اند یا همچنان بر همان عقیده هستند.

نماینده ولی فقیه در خنداب تاکید کرد: ما مجلسی قوی، متدین و متخصص می خواهیم که بتواند جلوی دشمن بایستد و پیرو ولایت فقیه و در صدد حل مشکلات جامعه برآید و آنها را اصلاح کند.

امام جمعه خنداب به جاری شدن آب رودخانه قره‌چای اشاره کرد و گفت: جاری شدن آب در رودخانه قره‌چای جای شکر دارد، چندین سال بود که مردم شهرستان خنداب از این نعمت الهی بی بهره و محروم بودند، به حمد الهی و با تلاش مسئولین آب رودخانه نزدیک به یک ماهی است که جاری شده است.

مجدی زاده در رابطه با انتشار شایعه ای در خصوص خروج قلب راکتور اراک و تعطیلی آن و جاری شدن آب در رودخانه قره‌چای تاکید کرد: از مردم انتظار داریم کمی در این مسئله تعقل کنند، راکتور هسته ای اراک به آن شکل فعالیت خود را آغاز نکرده بود، نگذاشتند فعالیت آن شروع شود، در روزهای اخیر جلساتی که در خود مجتمع داشتیم، مدیرعامل شرکت گفت در مصرف آب این مجتمع هیچ تغییری انجام نشده است.

نماینده ولی فقیه در خنداب به خلوص آب سنگین مجتمع خنداب اراک اشاره و خاطرنشان کرد: متخصصان هسته ای اروپا و آمریکا از خلوص آب سنگین اراک از این جهت موفقیتی که دانشمندان ایرانی در این خصوص داشته اند تعجب کرده‌اند.

انتهای پیام/ش