در حماسه 22بهمن اراک

دشمن به دنبال برچیده شدن شورای نگهبان است/ دشمن به دنبال این است تا سپاه پاسدران منحل و به گارد ریاست جمهوری تبدیل شود

دبیر تشخیص مصلحت نظام گفت:تمام این توطئه ها و تهدید ها برای ایران فرصت هایی را به وجود آورد ولی دوستان با چشم دوختن به خارج کشور از تحریم های اقتصادی که فرصت بزرگی برای شکوفایی اقتصادی بود به خوبی استفاده نکردند.
کد خبر: ۱۷۳۹ تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷
به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از نسل فردا:محسن رضایی در پایان راهپیمایی حماسه 22بهمن شهر اراک با بیان اینکه دشمنان به دنبال مشارکت مردمی هم نیستند گفت: دشمن به دنبال برچیده شدن شورای نگهبان است تا از این طریق افرادی که مد نظر خودشان است را روانه مجلس و دولت کنند و مشارکت مردم را به نفع خودشان رقم بزنند.

وی با بیان اینکه دشمن از عملکرد و حضور سپاه پاسدارن ناراحت است بیان کرد: دشمن به دنبال این است تا سپاه پاسدران منحل و به گارد ریاست جمهوری تبدیل شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن به دنبال این است که رهبری، مردم سالاری دینی و سپاه پاسدراران نباشد افزود: اگر این سه اصل نظام نباشند دوباره به دوران پهلوی و قاجاریه برمی گردیم.

رضایی به توطئه و تهدیداتی که دشمنان طی این ۳۷ سال بر علیه انقلاب اسلامی روا داشتند اشاره کرد و گفت: تمام این توطئه ها و تهدید ها برای ایران فرصت هایی را به وجود آورد ولی دوستان  با چشم دوختن به خارج کشور از تحریم های اقتصادی که فرصت بزرگی برای شکوفایی اقتصادی بود به خوبی استفاده نکردند.

2701_659

بب1

انتهای پیام/ش