طرح تشکیل وزارت بازرگانی در مجلس باز هم رد می‌شود «داریوش اسدزاده» پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون درگذشت آقای رئیس جمهور انقلاب را درک نکرده/ سلبریتی بازی در انتخابات شکست خورده است پزشکان چگونه کارتخوان‌ها را هم دور زدند/ فرار پزشکان از پرداخت 7 هزار میلیارد ریال مالیات! اتمام مهلت 20 روزه اعتراض به حکم «نجفی»/ حبس 3 تا 10 سال متهم در انتظار رأی دیوان عالی مکتب دفاعی ـ امنیتی ایران می‌تواند در دنیا الگو باشد/ بازسازی 11 هزار خانه سیل‌زده توسط بسیج لاریجانی درباره 2 نماینده بازداشت‌شده با رئیس قوه قضائیه صحبت کرده است پرداخت دقیق به سیره و اصول امام (ره) سدی در برابر انحرافات/ امروز باید روحیه جهادی به عنوان روحیه ای راه گشا در اولویت باشد واگذاری تولید 2400 دستگاه به هپکو در انتظار تامین بودجه سازمان برنامه/ درخواست کارگران از رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه برای حل مشکلات شرکت هپکو گزارش تصویری| تجمع کارگران هپکو
یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
کد خبر: 15611
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۳
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند:

9 دی، نماد روحیه انقلابی مردم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند با اشاره به ویژگی های حماسه 9 دی، این روز را نماد روحیه انقلابی مردم دانست و اظهار کرد: امداد غیبی و مردمی بودن 9 دی از جمله ویژگی های این روز بزرگ است.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام مهدی یعقوبی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شازند ما درباره حماسه 9 دی  با بیان اینکه 9 دی از ایام‌الله و روزهای تاریخی انقلاب و نظام اسلامی است، افزود: ملت ایران در نهم دی با حضور میلیونی خود در برابر فتنه‌گران، بصیرت و بلوغ سیاسی خود در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی را نشان داد.

وی بیان کرد: ۹ دي امضاي مجدد نظام نامه جمهوري اسلامي است زيرا در حوادث ۸۸ مشخص شد دشمن، اصل نظام را هدف قرار داده و انتخابات بهانه است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند از 9 دی به عنوان یکی از رخدادهای مهم در جریان انقلاب یاد کرد و گفت: حماسه 9 دی همه اقشار ملت ایران را به صحنه آورد چراکه خط قرمزهای دین و نهضت عاشورا مورد تعرض برخی قرارگرفته بود.

یعقوبی با اشاره به ویژگی های حماسه 9 دی، این روز را نماد روحیه انقلابی مردم دانست و اظهار کرد: امداد غیبی و مردمی بودن 9 دی از جمله ویژگی های این روز بزرگ است.

وی در ادامه به برگزاری مراسم 9 دی در شازند اشاره و تصریح کرد: مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی، روز پنجشنبه نهم دی ماه، همزمان با نماز مغرب و عشا در محل مصلی شازند برگزار می شود و در شهرها و بخشهای دیگر شهرستان نیز تجمعات مردمی در مصلی ها و مساجد انجام می شود.

این مسئول یادآور شد: همچنین زنگ بصیرت نیز در روز چهارشنبه 8 دی ماه، در سطح مدارس شهرستان به صدا در می آید.

انتهای پیام/ک

captcha