هادی رضوی چگونه با پول معلمان رؤیاهای پسر شریعتمداری را تعبیر کرد؟ +تصاویر مسیر حرکت استارتاپ‌ها به دانش‌بنیانی هموار است پلیس به دوردور ۱۲ هزار خودرو پایان داد/ برخورد قاطع با هنجارشکنان در دستور کار ناو‌های آمریکایی به طور کامل تحت کنترل ما هستند/ صحبت کردن آنها به زبان فارسی نشانه اقتدار ایران است ماجرای امضاهای طلایی در مقر دارویی ایران/ چه کسانی رانت می‌گیرند هوش مصنوعی به فرود آرام پهپادها کمک می‌کند مسئولانی که کم‌کاری خود را پشت وزارت بازرگانی پنهان می‌کنند/ چگونه ستاد تنظیم بازار و معاونت‌ بازرگانی به حاشیه رفت؟ به این ۷ دلیل با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم سریال‌های رمضانی باید متنوع شود گفتگو| امانی: چرا رهبری با مذاکره موافقت کردند؟/ مسئولیت عواقب برجام با روحانی است
شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴
کد خبر: 15611
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۳
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند:

9 دی، نماد روحیه انقلابی مردم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند با اشاره به ویژگی های حماسه 9 دی، این روز را نماد روحیه انقلابی مردم دانست و اظهار کرد: امداد غیبی و مردمی بودن 9 دی از جمله ویژگی های این روز بزرگ است.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام مهدی یعقوبی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شازند ما درباره حماسه 9 دی  با بیان اینکه 9 دی از ایام‌الله و روزهای تاریخی انقلاب و نظام اسلامی است، افزود: ملت ایران در نهم دی با حضور میلیونی خود در برابر فتنه‌گران، بصیرت و بلوغ سیاسی خود در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی را نشان داد.

وی بیان کرد: ۹ دي امضاي مجدد نظام نامه جمهوري اسلامي است زيرا در حوادث ۸۸ مشخص شد دشمن، اصل نظام را هدف قرار داده و انتخابات بهانه است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شازند از 9 دی به عنوان یکی از رخدادهای مهم در جریان انقلاب یاد کرد و گفت: حماسه 9 دی همه اقشار ملت ایران را به صحنه آورد چراکه خط قرمزهای دین و نهضت عاشورا مورد تعرض برخی قرارگرفته بود.

یعقوبی با اشاره به ویژگی های حماسه 9 دی، این روز را نماد روحیه انقلابی مردم دانست و اظهار کرد: امداد غیبی و مردمی بودن 9 دی از جمله ویژگی های این روز بزرگ است.

وی در ادامه به برگزاری مراسم 9 دی در شازند اشاره و تصریح کرد: مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی، روز پنجشنبه نهم دی ماه، همزمان با نماز مغرب و عشا در محل مصلی شازند برگزار می شود و در شهرها و بخشهای دیگر شهرستان نیز تجمعات مردمی در مصلی ها و مساجد انجام می شود.

این مسئول یادآور شد: همچنین زنگ بصیرت نیز در روز چهارشنبه 8 دی ماه، در سطح مدارس شهرستان به صدا در می آید.

انتهای پیام/ک

captcha